2 Farklı Kategori, 8 Efsane Film!

Sizde karantina günlerinde ne izleyeceğim diye bakınırken bütün günü bitirip izleyecek hiçbir şey bulamayanlardan mısınız? Ruh halinize göre izleyebileceğiniz 8 harika filmle karşınızdayız!

2 Farklı Kategori, 8 Efsane Film!

Ağlamaya Hazır Mısınız?

Oyunculuklarıyla, diyaloglarıyla, kurgusuyla, konusuyla birçok kısmında kendinizden yada gerçek hayattan bir parça bulacağınız 4 harika filmle karışınızdayız. Mendillerinizi hazırlayın, yeri gelecek göz yaşlarınızı tutamayacaksınız, yeri gelecek yüzünüzde acı bir gülümseme bırakacak… İyi seyirler.

4. Onca Yoksulluk Varken:

İntihar ettikten sonra, asıl yazarı olduğunu öğrendiğimiz, 2. dünya savaşı pilotu Romain Gary romanı uyarlaması filmdir. Filmde iki uç noktanın; çocuklukla ihtiyarlığın bir çocuğun gözünden anlatımını göreceksiniz. Onca yoksulluğun içinde, küçük Momo'nun büyük hayallerini, bir hayat kadını olan annesi bakmakta zorlandığı için onu yine bir hayat kadını olan madam Rosa'ya bırakması ve ona olan sevgisini, dışlanmışlığı, yalnızlığını izleyeceksiniz.
Netflix’de gösterime girdiğinde dünya sıralamasında, ilk 10’a girmiştir.

3. Hayatın Kıyısında:

Kişisel sorunları olan iki gencin, bir proje ödevi için İndiana’ nın güzelliklerini gezip yazması üzerine yolculuğa çıkmasını konu edinmiş. Bu yolculukta ikili arasındaki bağ daha da güçlenecek. Drama izlemek isteyenler için bulunmaz bir gençlik filmi

2. If Anythıng Happens I Love You
Evladını kaybeden bir ailenin sonrasında yaşadığı acıyı ve düştüğü boşluğu anlatan kısa bir netflix animasyonu. Ölüm, herkes için zor ama konu çocuklar olunca daha da haksızlıkmış gibi geliyor. Birde bu ölüm ani bir şekilde gelince aile üzerinde kabullenememe ve hayatın sorgulanması kaçınılmaz bir hale bürünüyor.

Bu kısacık film sizi daha dönülmez ve sorgulayıcı bir noktaya taşıyacak.

1. Green Book

Irkçılığın hat safada olduğu bir dönemde kibar ve naif  bir piyanist, Amerika'nın bir ucunda çıkacağı turnede kendine eşlik etmesi için korkusuz bir şoför tutar. Film bu ikilinin ırkçılığın ve ayrımın yaygın olduğu, hiç tanımadıkları bu topraklarda yaşadığı maceraları anlatıyor. İçerisinde çok güzel yaşanmışlıklar barındıran çok naif güzel bir film. Din, dil, ırk ayrımının ne kadar saçma bir şey olduğu bir kez daha görmenizi sağlayacak

Gülmeye Hazır Mısınız?

Zor günler geçirdiğimiz bu süreçte biraz olsun kendinizi iyi hissetmek, gülmek ister misiniz? Karantina günlerimize komik filmlerle biraz olsun eğlence katalım istedik. Aile komedisinden tutun  sitcoma  kadar 4 keyifli filmle karşınızdayız! Filmleri Netflix’de bulabilirsiniz. İyi seyirler.

4. Yanlış Missy

Tim hayallerindeki kadını şirket düzenlediği tatiline davet ettiğini zanneder. Ama yanlışlıkla berbat bir karşılaşmayla tanıştığı kadına mesaj atar. Tim kiminle mesajlaştığını farkettiğinde için çok geç kalmıştır. Hawaii tatili tam bir kabusa dönmeye başlar. Bakalım Kim bu kabustan kurtulabilecek mi?

3. Home For Christmas
Bu sefer 6 bölümlük mini bir diziyle karşınızdayız! İzlerken içinizi ısıtacak sıcacık bir dizi… Otuz yaşında bir hemşirenin; aile, ilişkiler, beklentiler ve hayal kırıklıkları arasında oradan oraya savruluşunu oldukça sürükleyici bir şekilde işleniyor. Yeni şeyler denemeye çalışan, denedikçe daha da umutsuzlaşan genç bir kadının yaşamından kısa ve eğlenceli kesitler sunuyor

2. The Big Show

Ailenizle birlikte oturup izleyebileceğiniz Netflix'teki en  güzel aile sitcomlarından biri. Eski Amerikalı profesyonel güreşçisi radikal bir kararla ringi terk ediyor.  Fakat kendini daha da zorlu bir görevin içinde biliyor: Eşiyle birlikte Florida'da üç kız yetiştirmek. Bu keyifli aileyi izlerken çok eğleneceksiniz.

1. The Christmas Chronicles 2

Gelelim son film önerimize. Çocuklarınızla televizyon başında keyifli bir gün geçirmeye var mısınız? 2018’de yayınlanan serinin ilk filmi The Christmas Chronicles filminin üzerinden çok geçmeden ikinci seriyle karşımıza çıktı. Annesinin yeni erkek arkadaşını sevmeyen daha fazla mutsuz olmamak için evden kaçan Kate, Kuzey Kutbu’na gider. Burada yaramaz bir elfin Noel’i sonsuza kadar bitirme planları yaptığını görür. Bakalım Kate bunu engelleyebilecek mi?  

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0