2020'nin En Unutulmaz Magazin Olayları - 1

Doğumlar, evlilikler, boşanmalar dedikodular. 2020'yi geride bırakırken her ne kadar evlerinde olsalar da ünlüler hiç boş durmadı. 2020'nin Unutulmaz magazin olayları birinci bölüm sizlerle.

2020'nin En Unutulmaz Magazin Olayları - 1

1- Ocak Ayında Sıla Ve Hazer Amani Evlendi

Ancak bu birliktelik uzun sürmedi çift geçtiğimiz günler boşanma kararı aldı. Konuyla ilgili olarak Hazer Amani, “Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir.” dedi.

2- Tarkan ve Pınar Tevetoğlu İkinci Bebeğini Beklediğini Duyurdu

Çift 2018 yılında kızları Liya'yı kucaklarına almıştı. Hatırlarsanız Tarkan 2. kez baba olacağını ‘Uzun zamandır eşimin hamile olduğu yazılıp çiziliyor… Evet, baba oluyorum’  sözleriyle paylaşmıştı. Erkek çocuğu sahibi olmaya hazırlanan çiftin bebeklerinin adı ise "Ali Tarkan" olacak.

3- Kerim Sabancıdan Ayrılan Deren Talu, Baran Tınaz İle İlişkiye Başladı

Defne Samyeli'nin güzel kızı Deren Talu yaklaşık 7 aydır Baran Tınaz ile birlikte.

4- Bergüzar Korel İkinci Oğlu Han'ı Dünyaya Getirdi

2009 yılında dünya evine giren Halit Ergenç-Bergüzar Korel çifti ikinci bebekleri Han'ı kucaklarına aldılar.

5- Defne Samyeliden Ayrılan Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya İle İlişkiye Başladı

Bu üçlü kesinlikle en çok tartışılan konuşulan magazin olaylarından biri oldu! Defne-Cem çifti neden ayrıldı nasıl ayrıldı derken bir anda serenay sarıkaya ile dedikodular dolanmaya başladı. Bu süreçte bir televizyon programına katılan Cem Yılmaz "Hiç kimseyi stalkluyor musun" sorusuna "Diyelim ki ben 'Serenay Sarıkaya ne yapmış?' diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum ona. O stalk mu oluyor?" şeklinde cevap verip akılları karıştırdı. Sonrasında çiftin Atina'da görüntülenmesiyle Defne Samyeli ise “Yaptığınız haberlere sert tepki vermiştim. Yeni gelişmelere baktığımda o haberi işini sağduyulu yapan arkadaşlar yapmış. Hiç konduramadım. Bilmiyordum. Meğer siz haklıymışsınız. Size haksızlık etmişim.” dedi.

6- Şeyma Subaşı- Fatih Altaylı 'Köy Yanar, K… Taranır' Tartışması

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı İbiza'ya aktarmalı seyahat etmekten şikayetçi olduğunu ve THY'den doğrudan İbiza'ya sefer koymasını istediği bir video yayınladı. Fatih Altaylı ise köşe yazısında;

"Şeyma Subaşı, THY’den talepte bulunmuş.

'İbiza’ya gitmek aktarmalarla 9 saati buluyor, perişan oluyoruz. Lütfen buraya direk uçuş koyun.'

THY bu talebi kabul eder mi bilmiyorum.

Ancak tam bir “Köy yanar, k… taranır” durumu.

Memleket nelerle boğuşuyor, bu kızcağız ne istiyor!

E o da haklı tabii…

Alışmıştı özel uçaklara.

Şimdi aktarma…

Zor hayat."

Şeyma ise bu köşe yazısından sonra instagram hesabından şunları yazdı.

"Çok değerli ve başarılı Fatih Altaylı, bugün köşe yazısında beni yazmış. 'Köy yanar, k... taranır' demiş için. Eğer siz bile beni konuşuyorsanız, ben doğru yoldayım ve çok başarılıyım.'''Sanırım sizler için o kadar değerliyim ve beni öyle konumlara koydunuz ki, politikadan konuşmamı, ülkeyi kurtarmayı bekliyorsunuz.Arkadaşlar ben Şeyma'yım. Zaten saç, makyaj, güzellik, spor, kıyafet paylaşıyorum o kadar. Ben size bir şey vermedim ki.Çok bir şey beklemeyin benden, bende sadece bunlar var. Çok şeyler yok bende, ancak bu kadar var. Bende boş şeyler var. Beni erkekler takip etmesin, kızlar takip etsin sadece"

Bunun üstüne Tuğba Ünsal ise instagram hikayesinden sert bir çıkış yapmıştı

7- Didem Soydanın Takipçisinin "Büyük Penis Fetişiniz Var Mı" Sorusuna Verdiği Cevap

Çok güldüren dobra cevabıyla Didem Soydan "Ben anlamadım küçüğünün fetişi mi varmış " dedi.

8- Aslıhan Turhan'ın 5 Çocuk Açıklaması

2018 yılında Arda Turhan ile evlenen Aslıhan "Arda ile ilk çıkmaya başladığımızda 5 çocuk istediğimi açıkça söylemişti. Arda gülmüş, 'O zaman çok çalışmam lazım' demişti. Henüz yeni doğum yaptım. Ama hiç ara vermeyi düşünmüyoruz" dedi. Daha önceleri ise "kocamın genleri çoğalsın" açıklamalarıyla çok konuşulmuştu.

9- Merve Boluğur 2 Yıl Sonra Yeni Aşka Yelken Açtı

Merve Boluğur sosyal medyada tanıştığı Burak Dayı ile 2020 yazında ilişkiye başladı ancak bu ilişki çok uzun sürmedi. Burak Dayı hakkında "Kumralım" diye bahseden Merve Boluğur'un mutluluğu yalnızca 2 ay sürdü. Burak Dayı hakkında ise gözüne oyuncu Burcu Özberk'i kestirdiği söyleniyor.  

10- Ebru Şallının Oğlu Pars Hayatını Kaybetti

Şüphesiz ki listemizde ki ünlüler arasında en zor yılı Ebru Şallı geçirdi. 9 Yaşında ki oğlunu lenfoma hastalığı yüzünden toprağa verdi. Koronavirüs önlemleri nedeniyle cenazeye yalnızca aile yakınları katıldı.

11- Berrak Tüzünataç Ve Burcu Esmersoyun Eski Eşi Berk Suyabatmaz Ayrıldı

İkilinin birlikte çekilmiş resmini, Burcu Esmersoy'un beğenmesi çok konuşulmuştu. Bunun üzerine Berrak Tüzünataç ise; "Magazin basını tabii işini yapsın ama aslında sıradan olan bir durumu dramatik hale getirmek için tuhaf eklemeler ve doğru olmayan süslemeler yapılmasına da susmak istemiyorum artık...Arkadaşlarımla, hele yakın olanlarla hayatımı iyi ve kötü günlerimi, anılarımı paylaşırım ben de her insan gibi. Hiçbir özel anım, paylaşımım olmayan bir insanla, sırf malzeme lezzetlensin ve toplumun belli kesimlerine " kınanabilecek" bir hale gelsin diye yakın arkadaş ilan edilmemi ne etik ne de iyi niyetli buluyorum. Ve bu tuhaf-yıpratma amaçlı tutuma bir son verilmesini istiyorum. Zira hiçbir doğruluk payı yok... Sevgilerimle..."dedi. Çift 8 ay sonra ayrıldı.

12- 1999 Doğumlu Çağla Altunkaya Acun Ilıcalı Çifti

Şeyma Subaşı'ya benzerliğiyle çok tartışılan Çağla Altunkaya'yı da Acun yapımlarınla gördük bu sene.

13- Cinsiyet Değiştiren İşte Benim Stilim Yarışmacısı Neslihan Doğrusöz ile Homofobik Açıklamalar Yapan Sevda Demirel Aşkı

2016 yılında Sevda Demirel'in erkek yeğeni Amerika'da eşcinsel bir evlilik gerçekleştirmişti. Sevda Demirel ise düğüne katılmayıp

“İki bıyıklı adamın evlenmesi beni derinden yaraladı. ABD'de yaşayan tek yeğenim Brandol Demirel'in düğün fotoğrafları bana gelince büyük bir şok yaşadım. Gelin göreceğimi düşünüyordum ama fotoğraflarda gelin yoktu. Geçtiğimiz yaz yeğenimin bu evliliğini öğrendikten sonra dil altı ilaçları ve antidepresan kullandım.

Bu benim hayatımda yaşadığım ikinci büyük travma oldu. Babam torununun bu evliliğini görse çok üzülürdü. Maalesef ahlaki değerler bozuluyor. Homofobik değilim. Sapkınlığı alkışlamıyorum. Modernlik bu değil!” dedi.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirten Sevda Demirel, İşte Benim Stilim yarışmasından tanıdığımız Neslihan Doğrusöz, -şimdilerde ise cinsiyet değiştiren Doruk Doğrusöz- ile ilişkiye başladı. Üstelik evlenme teklifini de kabul etti.

14- Tuğba Özay'ın Matematiği

Hepimizi hayretler içinden bırakan Tuğba Özay ise büyük ikramiye ile ne yaparsın sorusuna ”Büyük ikramiye 80 milyon liraymış. Ülkemizin nüfusu da 80 milyon. Ben olsam herkese 1'er milyon dağıtırdım. Ülke biraz şahlanırdı en azından” dedi.

15- Hadisenin 40.250 Liralık Kombiniyle Yaptığı "Pahalı Nedir Ki" Açıklaması

Hadise O Ses Türkiye için Dolce Gabbana imzalı elbise giymişti. Takılar elbise ve ayakkabı toplamda 40.250 lira değerinde. Hadise hanımın açıklamaları ise asıl konuşulan konu;

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0