2021 Survivor Gönüllüler Takımı Hakkında Herşey

Yarışmanın 22 oyuncusu da açıklandı. TV8 ekranlarında 9 Ocak Cumartesi günü başlayacak  işte Survivor 2021 gönüllüler takımı hakkında merak edilenler;

2021 Survivor Gönüllüler Takımı Hakkında Herşey

Sancakay Ilım Morgül

Sancakay Ilım Morgül, İzmir ve Rize'de büyüdü. Spor hayatına Ritmik Jimnastik ile başladı. Lise 3'e kadar İzmir'de okudu ve futbol kariyerine Futsal ile başladı. Daha sonra yeşil sahaya geçti.Karadeniz Teknik Üniversitesinde Rus dili ve edebiyatı bölümünü iki yıl okudu. İngilizce ve Rusça biliyor. Konservatuarda tiyatro bölümünün yetenek sınavlarına girip kazandıktan sonra İstanbul'a taşındı ve şu an konservatuvarda 4. sınıf öğrencisi. 2 sezon Kadıköy tiyatro sahnesinde Edinburg festivali'nden gelen “Ofsayt” oyununda başrol oynadı ve 5 yıldır Hayal Kahvesi ile anlaşmalı olarak sahne alıyor.

Bence Aycan Yanaç'a benziyor. Kadın futbolcu. Ama Güzel. Hem de duygusal. Rap tutkunu. Geleneksel hale gelen ‘Acun ve diğerleri’ futbol maçında tüm dikkatleri üzerine çeker. 

 İlayda Şeker

İlayda şeker 1994 Nevşehir doğumlu. 18 yaşına kadar ailesiyle birlikte Nevşehir Ürgüp'te yaşadı. Daha sonra Sakarya Üniversitesini kazandı ve okulunu bitirdikten sonra İstanbul'a dedesinin yanına yerleşti. Şu an çalışmıyor.

Bence Yanlış gelmiş :) ‘İşte Benim Stilim’e katılacakken son anda kendini ‘Survivor’da bulmuş. Bahar Candan’a benzettim şahsen. Böyle de bir yarışmacı aklıma gelmiyor. Hayırlısı.

Yiğit Poyraz

Yiğit Poyraz 26 Aralık 1994 tarihinde doğdu. Bodrum'da büyüdüğünü belirten Yiğit Poyraz 2009 yılında Robert kolejini yatılı olarak kazanarak İstanbul'a yerleşti. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümüne girdi. 1 sene Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim gördü. 8 yaşından beri basketbol oynayan Yiğit poyraz 2 senedir akrabaları ile birlikte italyan ve Amerikan markaları ağırlıklı olmak üzere tekstil işi yapıyor.

Bence Ogeday Girişken'e benziyor. Eğitimli, anlayışlı, kavgadan uzak durur. Kadınlarla iyi geçinir, maskülen duruş sergilemez. Yakışıklı ama bununla öne çıkmaz. Karakteri düzgün. Şampiyonluğa aday. 

Steven Salam

Steven Salam Demokratik Kongo cumhuriyeti'nden 2011'de Türkiye'ye gelerek lise ve üniversite eğitimini bitirdi. Steven salam 2019'da Manisa Celal Bayar Üniversitesi spor bilimleri fakültesi futbol antrenörlük eğitimi bölümünden mezun oldu. Geçen sene şampiyon olan ve birinci amatörden süper amatöre çıkan İzmir Karayolları spor takımında oynadığını belirten steven Salam şimdi ise asıl macera ya gidiyorum Survivor'a! sözleri ile yarışmaya dair duygularını açıkladı.

Bence İbrahim Yattara'ya benziyor. Doğum yeri, Afrika’da bir ülke. Futbolcu. Türkçe konuşuyor-konuşamıyor. Başarılı. Çoğu şeyi anlamadığından fazla kavgaya girmiyor. Şampiyon olamaz.

Uğurtan Dora

Uğurtan Dora 7 Kasım 1984 tarihinde Şişli'de doğdu. 2000'de Saint Benoit Fransız Lisesi ortaokul bölümünden mezun oldu. 2004'de ise Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünü kazandı. Uğurtan Dora su topu, jimnastik kürek, basketbol ve fitness spor dalları ile ilgileniyor. Beykoz Spor basketbol takımı ile lisanslı olarak basketbol geçmişi olan Uğurtan Dora Cezayir Tunus ve İran'da Ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık da yapmıştır.

Bence Tabi ki Bozok Gören. Hayatından sporu hiç eksik etmeyen yakışıklı ekran yüzü. Bir yerden tanıyacak gibisiniz ama nereden çıkaramıyorsunuz. Rafine zevkleri var. Orta yaşlı. Lider ruhlu. Gizli sinirli.

Sena Özdemir

Sena Özdemir İzmir'de doğdu ve büyüdü. Babası Balıkesirli Annesi Bulgaristan göçmeni Atatürk Spor Lisesinde okudu. 10 yaşından beri atletizm yapıyor. Branşında 100 ve 200 metre çeşitli Türkiye dereceleri ve liseler arası dünya şampiyonası bayrak yarışında dünya üçüncülüğü var. Şu anda da İzmir Büyükşehir Belediyesi spor kulübünde lisanslı sporcu ve Ege Üniversitesi'nde beden eğitimi öğretmenliği ikinci sınıf öğrencisi. 

Bence Aşkım Burçe Tunay'a benziyor. Sporcu. Başarılı ama henüz çok genç. Takımın en küçüğü. Bu nedenle asla şampiyon olmayacağını herkes biliyor. Tehlike arz etmiyor. Sayı alsın yeter.

 Ayşe Yüksel 

Ayşe Yüksel 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce'de doğdu. Düzce Üniversitesi spor yöneticiliği bölümünde ikinci sınıf öğrencisi. Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldı ve 7. sınıfta da haltere başladı. Genç kategorisinde Türkiye'de 3. oldu. Daha sonra voleybola başladı. 6 yıl mahalli ligde  voleybola devam etti. Üniversitede 1 yıl Futsal ve yüzme dersi gördü. Şu an tenis hocalığı yapıyor.

Bence tam bir Evrim Keklik. Evet, oyun kazanır. Ama ortamı karıştırır. Evet, enerjik. Ama diğerlerinin enerjisini tüketir. Acun Bey’e saygıda kusur etmez. Takım arkadaşlarının hepsiyle küs. Siz hepiniz, o tek başına. Çünkü ilgi çekmek ister.

Yunus Emre Karabacak 

Yunus Emre Karabacak 1990 yılında Erzurum'da doğdu. Bursa'da yaşayan Yunus Emre 20 senedir güreş yaptığını belirtti. Yıldızlar ve gençler kategorilerinde Türkiye dereceleri olan Yunus Emre Karabacak Ayrıca kırkpınar'da da 3 kere dereceye girdi. Yunus Emre Karabacak liseyi Atatürk Anadolu Lisesi spor bölümünde okudu. Balıkesir Üniversitesi antrenörlük bölümünden mezun oldu. 2015’de üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu olan Yunus Emre Karabacak, Bursa Osmangazi spor kulübünde spor hayatına devam ediyor.

Bence Sadin Bakır'a benziyor. Güreşçi. Sert görünüşünün altında iyi bir insan yatıyor. Güçlü. Aman dikkatli olalım, gönlünü edelim, ilk fırsatta eleriz. 

Aleyna Kalaycıoğlu 

1998 Bursa doğumlu. Yalova'da büyüdü. Annesi ve kardeşiyle İstanbul'a taşındı.Liseden sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanan aleyna kalaycıoğlu  Amerika'da Uçak Mühendisliği bölümü’nü kazandı. 10 senedir voleybol oynuyor. Son 3 senedir de Beach voleybol okul takımında yer alıyor. 

Bence Nisa Bölükbaşı'ya benziyor. Voleybolcu. Akıllı. Sevimli. Gizli egoist. İki isme yakın olur. Uzun süre elenmez. Çok güzel arkadaşlıklar kurar, kimse ona kıyamaz. Samimi mi? Bilemiyorum…

Hanzade Ofluoğlu

Hanzade Ofluoğlu 1988 İzmir doğumlu. Liseye kadar İzmir'de okudu. 17 yaşında Koç Üniversitesi'nde okumak için İstanbul'a geldi. Mezun olduktan sonra 5 yıl Acun medya'da sunuculuk yaptı. 10 yıldır evli ve 2 köpek annesi.

Bence tersten Murat Ceylan. Karizmatik. Sunucu yarışmacı. Yarışmacı sunucu. Ekiple arası iyi, üstüne çok gidilmez. Sınıfın torpilli olduğu düşünülen çocuğu. Şampiyon olmaz ama kolay kolay da elenmez. 

Emin Günenç

Emin Günenç 23 Temmuz 1994'te İstanbul'da doğdu. Tekirdağ Şarköy ilçesinden. 8 yaşında futbola başladı. 18 yaşına kadar futbol oynadı. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi makine ressamlığı bölümünde okudu. Üniversite bitince oyunculuk eğitimi aldı. En son Kanal D'de yayınlanan “Bir annenin günahı” dizisinde oynadı.

Bence Burak Özyurdugör'e benziyor. O hangisiydi ya? Yakışıklıymış da… Çok çabuk elendi. Bir bıraksan birinci olacak ama bir şey eksik sanki… Donuk. Sınırları var. Hiçbir gruba ait değil.

 Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

1990 yılında Trabzon'un of ilçesinde dünyaya gelen Sultan Reşat hacıahmetoğlu öğrenimini üniversite yıllarına kadar büyüdüğü ilçede tamamladı. 2014 yılında Ordu üniversitesinden mezun olan Hacıahmetoğlu lise yıllarında karate ve vücut geliştirme sporlarına başladı lise bitene kadar karate ile ilgilenen hacıahmetoğlu sonrasında Vücut geliştirme ile ilgilenmeye devam etti. 2016 yılında sosyal medya macerası başlayan Sultan Reşat hacıahmetoğlu doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı oldu. Uzun süre özel bir şirkette çalışan Hacıahmetoğlu Trabzon'da yaşamını sürdürmektedir.

Bence Ardahan Uzkanbaş'a benziyor. Şiveli. Takımı birleştiren, grupları barıştıran adam. Komik… İyilik timsali. Oyun da kazanıyor. Elendikten sonra kuma adı yazılır. 

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0