Aceleci, Sabırsız Ve Sezgileri Hep Çok Açık : Koç Burcu

Serimize çok enerjik Koçlarla devam ediyoruz. Bitmek bilmez cesareti, kırılmaz egoları, son derece güçlü sezgileriyle bir Koçu enine boyuna konuşacağız. Bakalım Koçların kariyerleri, sağlıkları, aşkları nasılmış?

Aceleci, Sabırsız Ve Sezgileri Hep Çok Açık : Koç Burcu

Koç Burçlarının Aşk Hayatı

Koç mutlaka eğlenmek ister. Eğlenemediği ilişkiden hemen uzaklaşırlar. Bir koç burcuna bu yanlıştır deseniz de asla dinlemez. Annesii babası, sevgilisi, kardeşi yakın arkadaşı kim olursanız olun hatta tüm dünya bile bu olmaz dese de Koç burcu mutlaka burnunun dikine gider. Bu nedenle eminiz yanlış ilişkiler çok yaşamıştır. Ancak bunu saflıktan yapıyor diyebiliriz. Çok temiz kalplilerdir. Hevesleri ise hemen geçer ne yazık ki. Koç burcunun sezgilerine inanamazsınız. Bu nedenle aldatırken 2 kere düşünün.

Koç Burcunun Kariyeri Ve Başarı Hayatı

Bir Koç asla bir işin aksamasına tahammül edemez. Bu arada yeri gelmişken söyleyelim bir Koçun sinirinden de hemen kaçın. Anında tanımadığınız bir insana dönüşüverirler. Bunun dışında Koçlar kaybetmeyi de hiç sevmezler.Bu yüzden Koçlar en üst pozisyonlar için hep uğraşırlar. Her zaman lider ruhludurlar. İlk defa girdiğiniz bir ortamda hani tek bir kişinin etrafını çevrelemiş insanlar olur onun esprilerine şakalarına gülerler genelde. Heh tam o ortada ki kişinin Koç olma olasılığı inanılmaz yüksek. Koçlar iyi takım arkadaşıdır. Herkesi bir anda gaza getirebilirler. Rutin işler uzun toplantılar hiç onlara göre değildir. 

Koç Burcunun Sağlık Hayatı

Koçlar inanılmaz sinirlidir. Bu nedenle sinirden kaslarını gerim gerim gerilmesi başlarına ağrı girmesi sinir sistemlerinin zarar görmesi çok olası. Telaşlı ve aceleci yapısı ise dikkatsiz kazalara neden olabilir aman buraya dikkat. Koçlar enerjik oldukları için bedensel aktiviteler tam onlara göredir. Çıkın dışarı enerjinizi sinirinizi atın canım spordan zarar mı gelir

Koç Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar

Kendisiyle aynı grup elementinden Aslan ve Yayla harika anlaşırlar. Çünkü birbirlerine benzerler. Bunun dışında özellikle Kova başta olmak üzere ikizlerle de iyi anlaşmaları çok olasıdır. Koçlar, Akrep, Yengeç ve Balıkları anlamakta gerçekten güçlük çeker. Çünkü ben merkezci Koçlarımız bu duygusal düşünen kelebeklerimizi hiç düşünmez. Garantici olan Boğa, Başak, Oğlak ile iyi anlaşacaklarını düşünüyoruz. Çünkü onların bu garantici tavrı, herşeye atılmaya hazır Koçları biraz törpüleyecektir.

Koç Burcunun Cinselliği

Koçlar kesinlikle rutin bir cinsellikten hoşlanmaz. Değişken ruh halleri çok çabuk sıkılmaları ne yazık ki yatakta da böyle. Hayatının her alanında olduğu gibi Koçlar insiyatifi karşı tarafa vermez. İlk dakikadan son dakikaya kadar ipler elinde olsun ister.

Ayrıca bu İlginizi Çekebilir

Bu Gönderi İlginizi Çekebilir!

Hem Aşkta Hem İşte Geleneksellikten Uzak Hep En Marjinalin Peşinde : Kovalar !

Bildiğiniz gibi yepyeni bir seriye başladık. Tüm burçları tek tek masaya yatırıp enine boyuna konuşacağız demiştik ve ilk yazımızda Akrepleri konuşmuştuk. Bu yazımız da marjinalse marjinallik, özgürlük tutkusuysa sonuna kadar. Tabi ki Kova burçlarını inceleyeceğiz. Peki Kovaların aşkları sağlıkları ilişkileri ve kariyerleri nasıldır?

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
3
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1