Aşklarıyla Gündem Olan Ünlü Çiftlerin Burç Uyumları!

Magazinde, kimi zaman imrenerek aşklarını izlediğimiz kimi zaman da yakında ayrılırlar dediğimiz ünlü çiftlerin burç uyumlarını hiç merak ettiniz mi? Bu yazımızda merakınızı gideriyoruz!

Aşklarıyla Gündem Olan Ünlü Çiftlerin Burç Uyumları!

Serenay Sarıkaya - Cem Yılmaz

Serenay su grubunun duru güzelliğini almış bir Yengeç kadını, Cem Yılmaz ise güzellikten kolayca etkilenen Boğa erkeği! Yengeç kadını, ilişkisinde sahiplenilmeyi ister. Boğa erkeği de sahiplenici ve korumacı olduğu için Yengeç kadının bu beklentisini karşılayacaktır. Yengeç burcunun sevgisi çok derindir ve sevdiği insan için büyük fedakarlıklar yapabilir. Boğa da karşısından sevgi, sadakat ve güven bekler. İkisi de biribirlerini bu konuda tatmin edecek ve sevgilerini birbirlerine cömertçe vereceklerdir. Yengeç burcu duygusal olsa da neşelidir, Boğa da hayatı neşeyle paylaşacağı bir eş ister. Hayat beklentileri ve fikirleri fazlasıyla uyuşan bu burçlar, birbiri için biçilmiş kaftan denilebilir. Bu çifte puanımız 10/8.

Hadise - Kaan Yıldırım

Hadise güzelliği ile öne çıkan bir Terazi kadını. Kaan Yıldırım ise azimli ve hırslı bir Oğlak erkeği. Bu iki burç ne kadar astrolojik olarak birbirine uyumlu bir konumda bulunmasa da, zıt kutuplar olduklarından biribirlerine çekilmeleri kaçınılmaz olacaktır. Oğlak erkeği dış görünüşüyle terazi kadınını etkileyecektir. Fakat bir Terazi için bu yeterli değildir aynı zamanda zeka ve entelektüel kişiliğine de bakacaktır.Terazi kadını ilişkide ilgi bekler ama Oğlak erkeğinin önceliği iş olduğundan bunu bulmakta zorlanabilir. Terazi kadını eğlenceli ve çocuksuyken Oğlak erkeği daha ağır ve ciddidir. Uyumlu Terazi burcu kavgacı Oğlak erkeğinde istediği uyumu yakalamakta zorlanabilir. Yine de yükselen burçların etkisiyle birbirlerine ideal bir çift olma şansları da söz konusu. Bu çifte puanımız 10/5.

Ebru Şahin - Cedi Osman

Ebru Şahin sevgi için yaratılmış bir Boğa kadını. Cedi Osman ise güçlü bir Koç erkeği. Fiziksel anlamda birbirlerinden ilk görüşte etkilenecek olan bu iki burç insanı, ilişkilerinde güçlü bir uyum yakalayacaktır. Dış görünüşlerinin yanı sıra zekalarıyla da birbirilerini etkileyeceklerdir. Parayı seven Boğa, Koç'un çalışkan, hırslı ve parayı kolay kazanabilen yapısından da etkilenecektir. Aşk anlamında birbiri için yaratılmış diyebileceğimiz bu burç insanları, aynı zamanda birbirinin en yakın arkadaşı da olacaktır. İlişkide güven ve huzur arayan bu iki burç, aradıkları her şeyi kesinlikle birbirlerinde bulacaklardır. Bu ilişkinin sonu ne olur bilinmez ama evlilikle biterse şaşırmamak gerek. Bu çifte puanımız 10/10.

Gupse Özay - Barış Arduç

Gupse Özay, enerjisi yüksek tuttuğunu koparan bir Aslan kadını. Barış Arduç ise yakışıklı ve kibar bir Terazi erkeği. Aslan Kadını, kendisini her ortamda belli eden, çekici Terazi erkeğinden kolayca etkilenecektir. İkisi de lüksü ve konforu sevdiğinden beklentileri de birbirini karşılayacaktır. Aşkı her  şeyden üstün tutan bu iki burç maceralı ve ateşli bir ilişki yaşayacaktır. Herkesin parmakla gösterebileceği bu çiftin tek sorunu Aslan’ın gururu olabilir. Yaşadıkları herhangi bir sorunda ilk adımı hep Terazi’nin atması gerekecektir. Bu bazen Terazi’yi yorsa da bu problemi aşabilirlerse ömür boyu sürecek bir ilişki yaşayabilecekleri kesin. Bu çifte puanımız 10/9.

Hande Erçel - Kerem Bursin

Ne kadar aşk dedikodularını yalanlasalar da aralarındaki çekim gözle görülür bir gerçek. Hande Erçel, alımlı ve zeki bir Yay kadını. Kerem Bursin ise, espritüel ve havai bir İkizler erkeği! Yay kadını, zeki ve entelektüel İkizler erkeğinden mutlaka etkilenecektir. İkizler erkeği ise neşeli ve her ortamda dikkat çeken yay kadınının aurasına karşı koyamayacaktır. İki burç da özgürlüklerine düşkün olduklarından ciddi bir ilişki yerine daha flörtöz bir ilişki isteyecektir. Seyahat etmek, yeni yemekler ve kültürler keşfetmek ortak noktaları olacaktır. Eğlenceli macera dolu ve tutkulu bir aşk yasalar da heyecan bittiğinde iki tarafın da farklı yollara gitmesi kaçınılmazdır. Bu çifte puanımız 10/7.

Ünlülerin burç uyumlarından bu haftalık bu kadar, siz de burç uyumlarını merak ettiğiniz ünlüleri yorumlarda belirterek bizlere destek olabilir, bir sonraki seriyi belirleyebilirsiniz :) 

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Ünlülerin Okurken Hem Utandırıp Hem de Güldüren Rezil Anları

Kaçarken yakalananlar, yakalanınca inkar edenler. Ünlülerin hepimizin hafızalarına kazınan komik ve okurken onların yerine utandıran rezil anlarını sizler için topladık


Aşkta Nasıl Olduğunu Venüs Burcundan Öğren!

Konu aşka gelince, en inanmayanlarımızın bile astrolojiye ilgisinin arttığı bir gerçek. Peki, aşk hayatımızı ve ilişkilerdeki tutumumuzu ‘’ Güzellik ve Aşk ‘’ gezegeni olarak bilinen Venüs’ün etkilediğini biliyor muydunuz?

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
5
dislike
1
love
0
funny
1
angry
0
sad
0
wow
1