Aşkta Nasıl Olduğunu Venüs Burcundan Öğren!

Konu aşka gelince, en inanmayanlarımızın bile astrolojiye ilgisinin arttığı bir gerçek. Peki, aşk hayatımızı ve ilişkilerdeki tutumumuzu ‘’ Güzellik ve Aşk ‘’ gezegeni olarak bilinen Venüs’ün etkilediğini biliyor muydunuz?

Aşkta Nasıl Olduğunu Venüs Burcundan Öğren!

Sevgi verme ve alma yeteneğimizi, ikili ilişkilerde kendimizi ifade etme biçimimizi ve hatta bilinçli olarak veya olmayarak karşı cinsi ne şekilde cezbettiğimizi Venüs burcumuz bizlere anlatıyor.

Venüs, astrolojide ‘’genç kadını’’ simgeler. Bundan dolayı Venüs kadınlar için aşkı nasıl yaşayacağını ve sevgiyi ifade etme şeklini gösterir. Erkekler içinse, ne tarz bir kadından etkileneceğini ve aşkı yaşamak isteyeceği kadının özelliklerini açıklar.

Sıra geldi Venüs burçlarımızın özelliklerini öğrenmeye!

Venüs Koç Burcunda;

İlişki kurmaya heveslidir. Venüs koç burcunda rekabeti sevdiği için, ilgi duyduğu şeyin peşinden koşmaya da istekli olacaktır. İlişkileri hızlı ve kolay şekilde başlatabilirler fakat hızlı başlayıp hızlı bitmesi de söz konusu olabilir. İlişkide ben merkezci ve talepkar olabilirler.Heyecan ilişkide olmazsa olmazlarıdır. Sakin bir aşkta ise aradıklarını kesinlikle bulamayacaktır.

Venüs koç ünlüleri: Rihanna, Marilyn Monroe, Gigi Hadid, Shakira, Audrey Hepburn.

Venüs Boğa Burcunda;

İlişki kurma biçimi ağır ve temkinlidir. Karşısındaki kişiye güvenmeden bir ilişkiye başlamak istemez. Sadakate önem verir. İlişkilerinde kararlı ve istikrarlıdır, partnerinden de bunu bekler. Tensellik ve fiziksel yakınlık, Venüs boğalar için olmazsa olmazdır fakat bunu da bir romantizm içinde ister ve yaşatır.

Venüs boğa ünlüleri: Lana Del Rey, Ariana Grande, Margot Robbie, Bensu Soral, Burcu Biricik, Burçin Terzioğlu.

Venüs İkizler Burcunda;

İlişkilerde fikir alışverişi ve iletişime önem verir. Venüs ikizler kişisi, samimi ve arkadaş canlısıdır. Flört etmekten hoşlanır ve ilişkilerinde genellikle bu aşamadan öteye geçmek istemez. Çünkü duyguları değişkendir ve genellikle ilişkilerde derinleşemez. Yeni insanlar tanımak ve keşfetmekten büyük haz duyar. Bundan dolayı tek kişiye bağlanmakta zorlanabilir. Venüs’ün ikizlerde olması kişiye birden çok ilişki veya evlilik deneyimi verebilir. Venüs ikizler için zihinsel uyum önemlidir. Zekaya ve entelektüelliğe önem verir, genellikle sapyoseksüeller bu burçtan çıkar.

Venüs ikizler ünlüleri: Miranda Ker, Megan Fox, Jennifer Lopez, Adele, Duygu Özaslan, Nesrin Cavadzade, Şeyma Subaşı.

Venüs Yengeç Burcunda;

İlişkilerde, koruyucu ve kollayıcıdır. Yüzeysel ilişkilerden hoşlanmaz ve duygularını derinlemesine yaşar. Partneriyle güçlü bağlar kurar ve partnerini bir annenin çocuğunu sahiplenmesi kadar derin bir şekilde sahiplenebilir. Karşısındakinden de sahiplenici bir tavır bekler. Duygusaldır ve bu yüzden kırılgan olabilir. Aileye önem verir, daha geleneksel kişilerden hoşlanabilir.

Venüs yengeç ünlüleri: Angelina Jolie, Nicole Kidman, Natalie Portman, Birce Akalay, Gupse Özay, Elçin Sangu.

Venüs Aslan Burcunda;

İlişkilerde, canlı sosyal ve romantiktir. Işıltılı bir aşk hayatı ister. Sevgiyi abartılı yaşamayı sever ve bu yüzden sevgisini vermede cömerttir. Partnerinden de onu şımartmasını ve egosunu okşamasını bekler. Her şeyin en iyisini isteyen Venüs Aslan kişisi kalite ve lükse önem verir. Bu konforu ona sağlayabilecek kişileri tercih edebilir. Aynı zamanda kendisi de partnerine bu konforu sağlamak ister, sevdiği insanlara eli açıktır.

Venüs aslan ünlüleri: Dua Lipa, Serenay Sarıkaya, Farah Zeynep Abdullah, Neslihan Atagül.

Venüs Başak Burcunda;

Venüs, başak burcunda düşük pozisyonda olduğundan dolayı ilişkilerde, seçici ve mükemmelliyetçidir. Kusursuz  bir aşk hayatı ister. Bu yüzden de istediği aşkı kolay kolay bulamaz. Az ilişki ve geç evlilik görülebilir. Kendi duygularını göstermekte de çekimser kalabilir. İlişkilerinde duygulardan daha çok mantık ön plandadır. Çalışkan, titiz ve dürüst kişiler ilgisini çekecektir.

Venüs başak ünlüleri: Demi Lovato, Blake Lively, Barbara Palvin, Bella Hadid, Kim Kardashian, Kylie Jenner.

Venüs Terazi Burcunda;

Venüs, terazi burcunda güçlü konumdadır. Bu konum kişiye ilişkilerde şans getirecektir. Terazi burcunun adalet duygusu ilişkilerde de ortaya çıkacaktır. Sevgi alıp vermede eşitlik isteyecektir. Sevgisini göstermede cömert davranıp partnerinden de aynı cömertliği bekleyecektir. Venüs terazi konumu kişiye fiziksel anlamda cazibe katacaktır. Aşkta denge ve uyumu yakaladığı kişilerle olmak ister, kendine özen gösteren kişileri tercih ederler.

Venüs terazi ünlüleri: Hailey Bieber, Anne Hathaway, Miley Cyrus, Beyonce, Hadise, Hazal Kaya, Pınar Deniz, Nur Fettahoğlu.

Venüs Akrep Burcunda;

İlişkilerde duyguları derinlemesine yaşarlar. Venüs akrep kişileri, tutkulu ve fırtınalı aşkların insanlarıdır. Partnerlerini fazlasıyla sahiplenirler. Aşkı o kadar yoğun yaşar ki, ilişkide canı yanarsa intikam duygusu ortaya çıkar ve aşkı nefrete dönüşebilir. Cinselliğe de fazlasıyla önem verir, tutkuyu ilişkinin her evresinde yaşamak ister.

Venüs akrep ünlüleri: Julia Roberts, Emilia Clarke, Rachel McAdams, Danla Biliç, Hande Doğan Demir, Hande Erçel, Burcu Esmersoy.

Venüs Yay Burcunda; 

Venüs yay kişileri, sosyal, dışa dönük, maceraperest, özgürlüğüne düşkün ve idealist insanlardır. İlişkilerde de özgürlüğe önem verirler ve kendilerini kısıtlayabilecek kişileri tercih etmezler. Kendisine bir eşten çok bir yol arkadaşı arar. Beraber seyahat edebileceği, yeni şeyler keşfetmekten beraber keyif alacağı bir partner ister. Venüs yay burcunda, farklı kültürden biriyle beraber olma veya evlenme ihtimali de verebilir. Uzak ilişkiler de genellikle bu konumda görülür.

Venüs yay ünlüleri: Katy Perry, Kendal Jenner, Billie Eilish, Lesley-Ann Brandt.

Venüs Oğlak Burcunda;

Venüs oğlak kişileri, duygularını kolay kolay belli edemez. Dürtüsel ve romantik duygularını bastırırlar. İlişkilerde risk almayı sevmezler, garantici bir yapıları vardır. Onları etkileyebilecek insanlar genellikle olgun ve otorite sahibi kişiler olur. Hayatlarına alacakları kişilerin statüleri önemlidir.

Venüs oğlak ünlüleri: Scarlet Jhonson, Ester Exposito, Britney Spears, Şevval Sam, Gökçe Bahadır.

Venüs Kova Burcunda;

Venüs kova kişileri, soğuk ve mesafeli bir yapıda olabilir. İlişkilerde iletişim önemlidir. İlişkilerde arkadaşlığa önem verir ve genellikle ilişkileri arkadaşlıkla başlar. Bazen de ilişkiyi hiç tercih etmeyebilir çünkü özgürlüklerine düşkünlerdir. Bir kişiye bağlanmaktansa bir çok kişiyle flört etmek ona cazip gelebilir. Sıra dışı deneyimler, farklı kültürler, Venüs kova kişisi için her zaman çekicidir. Geleneksel olan hiçbir şeyi ve kişiyi hayatlarında istemezler.

Venüs kova ünlüleri: Kristen Stewart, Kate Middleton, Taylor Swift, Beren Saat, Gülse Birsel, Deniz Çakır.

Venüs Balık Burcunda;

Venüs, balık burcunda yüceldiği için sevgi ve aşk onlar için hayattaki en önemli şeylerdendir. Aşkta korkusuzdur ve aşk için kendini feda bile edebilir. Sezgileri kuvvetlidir. Aşkta duygusal ve romantiktir. Hassas ve kırılgandırlar. İlişkilerine ve partnerlerine bağımlı olabilirler. Kendileri gibi duyarlı, şefkatli ve hassas insanları tercih ederler.

Venüs balık ünlüleri: Emma Watson, Elizabeth Lail, Shay Mitchell, Victoria Beckham.

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Eski Sevgililer Neden Geri Döner?

Hepimizin hayatında, ayrıldıktan bir süre sonra dönmek isteyen eski sevgilileri olmuştur. Peki hiç düşündünüz mü? Neden, ona ihtiyacınız varken değil de kendinizi toplarken veya hayatınızı tam da rayına koymuşken yeniden çıkagelir?


Tutku ve Cazibesiyle Her Zaman Ön Planda Olan Akrep Burcunun Özellikleri

Bu yazımızda tutku dolu akrep burçlarını inceleyeceğiz. Hayatlarında cinselliğin ön planda olmasıyla bilinen akreplerin acaba aşkları,sağlıkları, ilişkileri ve kariyerleri nasıldır?

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
7
dislike
0
love
3
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2