BURÇLARIN AKILCI VE DEĞİŞKEN RUHLARI: HAVA GRUBU

Duygularına bağlı kalmak pek onlara göre değil siz önce mantıklı olan nedir ondan haber verin :) İsminden de anlaşılacağı üzere biraz havai oldukları doğrudur onların kendi dünyaları bambaşkadır. Baştan uyaralım! Özgür ruhlu oldukları için onları sınırlamak en büyük hata olacaktır. Kimmiş bunlar bir bakalım...

BURÇLARIN AKILCI VE DEĞİŞKEN RUHLARI: HAVA GRUBU

Kova Burcu

Yıldızı Uranüs olan Kova burcu insanı hava grubuna dahildir. Özgürlüğüne düşkünlüğü ve orijinalliği en belirgin özelliğidir. Çılgın bir partner ve sağlam bir dost arıyorsanız kendileriyle bir an önce tanışmanızı tavsiye ederim. Akılcılığının yanında duygusal anlamda derin hislere sahiptir ancak kimseye gereğinden fazla bağlılık göstermeyi sevmezler. Dikkatini çekmek istiyorsanız; aklını kullanan ve farklılıkları seven bir partner olmalısınız çünkü onlar, durağan her şeyin düşmanıdır. Aman dikkat; başkalarına benzetilmek ve kısıtlanmak onu sizden anında soğutabilir...Her ne kadar sağı solu belli olmayan, garip hareketlere sahip zor bir kişilik olsa da onunlayken sıkılmaya vaktiniz olmayacak ve hayatın farklı yönlerini keşfedeceksiniz. Eğer ayak uydurabilirseniz bitmeyen aksiyon ve yeniliklere hazır olun derim!

İkizler Burcu

Yıldızı Merkür olan İkizler burcu hava grubuna dahildir. Genelde bu burcun insanlarını tehlikeli bulmaları ve ‘uzak durun’ demeleri en belirgin özellikleridir.. Hayatınızda ikizler burcu insanı varsa, onları anlayamamaktan yakındığınızı duyar gibiyiz. Çünkü oldukça değişken ve hareketli bir yapıya sahiptirler. Keskin zekâları sayesinde her konudan kolayca sıyrılabilme özellikleri vardır. Duygusallıktan çok mantık insanıdırlar ancak size karşı güçlü bir his beslerse sizin için uğraş verecek ve kaybetmekten kaçacaklardır. Eğer ikizler burcu insanını elde etmek istiyorsanız zekanızın yanında, diğerlerinden farklı olduğunuzu kanıtlamalısınız. Genelde çok eğlenceli ve hayattan keyif almayı bilen bu burç insanıyla Dünyaya farklı pencerelerden bakmaya ve kendini dev bir lunaparkta hissetmeye hazırsan haydi ne duruyorsun adımını at derim !

Terazi Burcu

Yıldızı Venüs olan Terazi burcu hava grubuna dahildir. En belirgin özellikleri güzelliğe olan zaafları ve sanatsal yönleridir. Cazibeli ve hoş sohbet olmaları onların aranan kişi olmalarını sağlar. Gözünüzü bir terazi burcu insanına kestirdiyseniz önce bir kendinize bakmalı çeki düzen vermeli ve onu rahat ettirebileceğinizden emin olmalısınız. Terazi olduklarına aldanmayın, değişken ve dengesiz tavırları sizi şaşırtabilir ancak haksızlığa hiç gelemezler adaletli olmak onların doğalarında vardır. Çoğu konuda önce mantık aradığı için duygularınızı paylaştığınızda bazen aynı karşılığı alamayabilir ‘ne anlatıyo bu’ diyebilirsiniz. Flörtçü ve dikkat çekici bir yapısı olduğu için gözünüzü açın, maazallah elinizden uçup gidiverir. Etrafınızdaki güzellikleri keşfetmeye, bitmek bilmeyen keyifli kahvaltı sonrası sohbetlere hazırsanız harekete geçin derim !

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0