Duyunca Şaşıracağınız Ünlüler ve Eski Sevgilileri

Yakından tanıdığımız ünlüler bir zamanlar aşklarıyla gündemi epeyce meşgul ettiler. Kimileri evlenip boşandı kimi sevgiliydi. Bazılarını hatırlıyor olabilirsiniz, bazılarını ise görünce çok şaşıracaksınız.

Duyunca Şaşıracağınız Ünlüler ve Eski Sevgilileri

1- Zeyno Gönenç - Okan Bayülgen

1997 yılında evlenen çift 16 ay sonra boşanma kararı aldı.

2- İzel - Sinan Akçıl

Birlikte oldukları dönem İzel bir röportajında Sinan Akçıl için "Küçük sevgili, insanı taptaze hissettiriyor" açıklamasında bulunmuştu. Birliktelik çok eskilere dayansa da çok uzun soluklu değildi.

3- Tuğçe Kazaz - Kenan Doğulu

Kenan Doğulu'nun "Aklım Buz gibi" şarkısını söylediği ünlü manken Tuğçe Kazazla tutkulu bir birlikteliği oldu. Kenan Doğulu'dan ayrıldıktan sonra Yorgo ile evlenen Tuğçe Kazaz'a ise bu sefer de Kenan Doğulu'nun "Bal Gibi" şarkısını yazdığı söylendi. 

4- Tolga Karel - Nurgül Yeşilçay

Birlikte neredeyse hiç fotoğrafları olmayan çift kısa bir dönem birlikteydi.

5- Belgüzar Korel - Tan Sağtürk

Evlilik hazırlığı yaparken Tan Sağtürk'ün Rus bir dansçıyla olduğu iddiaları ortaya atıldı. 2 yıllık ilişkilerini bitirdikten sonra Tan bey ise "Ayrılığın sebebi ben değilim." açıklamasında bulunmuştu.

6- Hakan Altun - Seray Sever

2003 yılında birliktelik yaşayan ikili evlenmeleri beklenirken 2004 yılında süpriz bir şekilde ayrıldı. Seray Sever bir röportajında "Beni aldattı ve itiraf etti. Özür diledi ama güvenim sarsıldı." açıklamasında bulunurken Hakan Altun ise "Evet , ben bunları söyledim ve sonuna kadar arkasındayım. Bu geçmişle ilgili bir şey. Herkesin hayatına giren ve unutamadığı biri vardır. Şu anlık bir şey değil bu. Bir o dönemler çok sevmiştim ve dürüstçe söyledim bunu." dedi.

7- Seda Akman - Arda Kural

Hatırlarsınız ikili emret komutanım dizisinde bir dönem birlikte rol aldı. O dönem uzun soluklu olmayan bir ilişki yaşadılar.

8- Tuğba Ünsal - Mustafa Sandal

2002-2003 yılında dillere destan bir aşk yaşayıp evlenmeleri bekleniyordu. Ancak çift yollarını ayırdı. Geçtiğimiz yıl Mustafa Sandal'ın Harbiye konserini dinlemeye gelen Tuğba Ünsal 17 yıl sonra kafaları karıştırsa da çift bir daha birlikte olmadı.

9- Tolgahan Sayışman - Merve Boluğur

Almeda ile evlenen yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman ile sık sık sevgilisi eski eşi ruj markası üniversite sınavı derken gündeme gelen Merve Boluğur bir dönem birlikteydi. Hatta bu birliktelik yüzünden bir dönem sıkı arkadaş olan Serenay Sarıkaya ve Merve Boluğur artık selamlaşmıyor bile.

10- Kıvanç Tatlıtuğ - Meltem Cumbul 

Aşk-ı memnu dizisinin yayınlandığı dönemde 9 ay birlikte olan çift Meltem Cumbul'un kıskançlıkları yüzünden bitti. Sık sık Kıvanç Tatlıtuğ'un Beren Saat'le sevişme sahnelerinden rahatsız olan Cumbul için bardağı taşıran son damla Beren Saatle yemeğe çıkması olmuştu.

11- Hande Ataizi - Fikret Kuşkan 

Hande- Fikret çifti 18'nde Devlet Konservatuarında birlikteydi. Hande Ataizi "İlk aşkımdı" diye bahsettiği Fikret Kuşkan ile sık sık gündeme geldi. 

12- Beren Saat - Alper Kul

Beren Saat'in ilk dizisi Aşk'a Sürgün'den set aşkı olan çiftin birlikteliği de uzun sürmemişti.

13- Billur Kalkavan - Kenan Doğulu 

Kenan Doğulu'nun 1993'te çıkardığı "Yaparım Bilirsin"  ile olan çıkışından sonra medya karşısında ilk birlikteliği Billur Kalkavan'la oldu. 

14- Çağla Şikel - Bozok

Emel Müftüoğlu'nun klip çekimlerinde tanışan ikili, 2,5 yılın sonunda aradaki saygının bitmesini gerekçe göstererek ayrıldılar.

15-  Ayşe Özyılmazel - Murat Dalkılıç 

Ayşe Özyılmazel ve Murat Dalkılıç da bir dönem aşk yaşamıştı. Ayrılıktan sonra Ayşe Özyılmael'in "hem kadınla hem erkekle aldatıldım" açıklaması epeyca tartışılmıştı. 

16- Deniz Akkaya - Cem Yılmaz

İkili birlikte tartışılan pek çok poz vermişti. 15 yıl sonra aynı kareler Deniz Akkaya'ya hatırlatılınca da "O kareleri Gülse Birsel’in başında olduğu bir dergiye vermiştik. Ne kadar başarılı bir kadın olduğunu üzerinden 15 yıl geçmiş olmasına rağmen halen konuşulmasından anlıyoruz." dedi. Muhabirin "Yeniden aynı pozu verir misiniz" sorusuna ise "Bugün de olsa aynı pozu veririm, neden içimize mi kapanıyoruz? Geriye mi gidiyoruz? Tabi ki yine veririm” şeklinde yanıtladı.

17- Ebru Gündeş - Kerem Alışık

1995’de başlayan ve üç sezon süren Fırtınalar dizisindeki rol arkadaşı Kerem Alışık ile de aşk yaşayan Ebru Gündeş, dizinin bitmesinin ardından aktörle yollarını ayırdı.

18- Doğa Rutkay - Mehmet Ali Alabora

Doğa Rutkay'ın kameralar önünde yaşadığı ilk ilişkisi Mehmet Ali Alabora'ydı. İkilinin ilişkisi tam 4 yıl sürdü.

19- Emel Müftüoğlu - Davut Güloğlu

Davut Güloğlu henüz evliyken ilişki yaşayan çiftin birlikteliği 2003 yılında başladı ve 2 sene dürdü. Sonrasında Emel Müftüoğlundan ayrılan Davut Güloğlu Ece Erken ile birlikte oldu. 

20- Fazıl Say - Hande Ataizi

2007 yılında ikili 5 aylık birliktelik yaşadı. O dönem Fazıl Say "Hande'den çocuğum olmasını istiyorum" derken Hande Ataizi ise "Fazıl da eksik yerlerimi tamamladım" şeklinde açıklama yaptı.

21- İsmail Hacıoğlu - Ceyda Düvenci 

İkilinin 3 yıllık birlikteliği oldu. İlişki yaşandığı sırada İsmail Hacıoğlu 20'lerinin başlarındaydı.

22- Hakan Altun - İclal Aydın 

Hakan Altun'un uğruna "Telefonun başında çaresiz bekliyorum. Bekliyorum ama çalmayacak biliyorum" dizelerini yaşatan büyük aşkı İclal Aydın'dır.

23- Kıvanç Tatlıtuğ - Azra Akın 

Kıvanç-Azra çifti tam 11 yıl birliktelik yaşadı. Her ikisi de kariyer basamaklarını birlikte tırmandı diyebiliriz. Günümüzde Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer ile evlenirken, Azra Akın, Atakan Koru ile evlenip anne olmuştur.

24- Beyazıt Öztürk - Çağla Şikel

Beyaz, Çağla'nın da konuk olduğu programda birdenbire sevgilisinin üstünden çiçekler boşalttı. Çağla Şikel yıllar sonra verdiği bir röportaj da "bu hareketin hoşuna gitmediğini, normal hayatlarında Beyaz'ın kendisine bir çiçek bile almadığını ve kameralar karşısında yapılan bu jestin oldukça anlamsız olduğunu" söyledi.

25- Yaşar - Deniz Seki

Yaşar'ın yeni yeni parladığı dönemde ikili birlikte olmuştu ancak yürütemediler.

26- Tuğba Ünsal - Yılmaz Erdoğan

Vizontele Tuuba'dan sonra çift ilişki yaşadı. Yakın zamanda Tuğba Ünsal ise Erdoğan hakkında ; "Yılmaz Erdoğan hayatımda yapabileceği en büyük kötülüğü yaptı. 23 yaşında bu kadar filmle oynamakla kalmayıp filme adımı verdi. Ondan sonra kariyerinizin daha iyisi nasıl olabilir? ‘Vizontele Tuuba’ filminden daha iyisinde olmam, olmadı. Benim için özeldi" açıklamalarında bulundu.

27- Ebru Akel - Kenan Doğulu 

Kenan Doğulu'nun Tuğçe Kazaz için Ebru Akel'i terk ettiği söylense de, Kenan Doğulu'nun en uzun birlikteliğidir.

28- Öykü Serter - Koray Candemir

Kargo grubundan tanıdığımız Koray Candemir ve moda yarışmalarının sunucusu Öykü Sertel'de bir dönem birlikteydi. İkili 1999- 2005 arasında ilişki yaşamıştır.

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
2
dislike
0
love
0
funny
2
angry
0
sad
0
wow
3