En Keyifli Yılbaşı Filmleri

Yılbaşı geceleri her zaman özeldir. Beraber yenilen yemekler ve hep beraber izlenen filmler... Bizde Lafgaf olarak ailenizle izleyebileceğiniz birbirinden güzel yılbaşı konulu filmleri derledik. Keyifle izlemeniz dileğiyle.

En Keyifli Yılbaşı Filmleri

1. Last Christmas

 Yönetmenliğini Paul Feig’in yaptığı başrollerini Emilia Clarke, Henry Golding, Michelle Yeoh ve Emma Thompson’ın paylaştığı bir Birleşik Krallık ve Amerikan ortak yapımı romantik komedi filmi.

2. Holidate

Holidate, Tiffany Paulsen'in senaryosundan John Whitesell tarafından yönetilen, 2020 Amerikan romantik komedi tatil filmi. Filmde Emma Robert, Luke Bracey, Jake Manley, Jessica Capshaw, Andrew Bachelor, Frances, Fisher, MAnish Dayal ve Kristin Chenoweth yer alıyor. Film 28 Ekim 2020'de Netflix'te yayınlandı.

3. The Princess Switch: Switched Again

Switched Again Mike Rohl tarafından yönetilen bir amerikan noel romatik komedi filmi olma özelliği taşıyor. The Princess Switch'in devami niteliğindeki filmde Vanessa Hufgens, Sam Palladio, Suanne Braun ve Nick Sagar oynuyor.

4. Jingle Jangle: A christmas Journey

Jingle Jangle: A christmas Journey, David E. Talbert tarafından yazılıp yönetilen 2020 amerikan noel müzikal fantastik filmi. Filmde forest Whitaker, madalen mills, keegan - Michael Key, hugh Boneville, Anika Noni Rose, Phylicia Rashad, Lisa Davina Philip ve ricy Martin yer alıyor.

5. Four Christmases

Four Christmases, Noel gününde boşanmış ebeveynlerin dört evinide ziyaret eden bir çift hakkında 2008 Noel Komedi- Drama filmi. Vince Vaughn, Reese Witherspoon, Robert Duvall ve Sissy Spacek gibi isimler rol alıyor.

6. A Christmas Prince: The Royal Wedding

Jhon Schaultz'un yönettiği, Karen Schaler tarafından yaratılan karakterlere dayanan Robin Bernheim ve Nathan Atkins'in senaryosundan yönetilen bir 2018 Amerikan Noel Romantik Komedi filmi. Filmde Rose McIver, Ben Lamb, Sarah Douglas, Alice Krige ve Tahirah Sharif rol alıyor.

7. Bad santa

Bad Santa, Terry Zwigoff tarafından yönetilen ve Glenn Ficarra ve John Requa tarafından yazılan 2003 Amerikan Noel kara komedi filmidir. Filmde Billy Bob Thornton, Tony Cox, Lauren Graham, Brett Kelly, Lauren Tom, John Ritter ve Bernie Mac yer alıyor.

8. It's A Wonderful Life

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Frank Capra 'nın yaptığı filmin başrollerinde James Stewart, Donna Reed, Lionel Barrymore ve Thomas Mitchell oynamışlardır. Filmin senaryosu Philip Van Doren Stern 'in "The Greatest Gift" (En Büyük Armağan) adlı hikâyesinden uyarlanmıştır. Filmin senaryosunda Capra'nın da imzası vardır. Filmin siyah beyaz görüntülerini Joseph F. Biroc'un çektiği bu romantik dramın müziği Dimitri Tiomkin'e aittir

9. The Holiday

The Holiday, başrollerini Kate Winslet ve Cameron Diaz'ın paylaştığı 2006 yapımı romantik komedi türünde bir Nancy Meyers filmi. Iris (Kate Winslet), İngiltere'de yaşayan bir gazetecidir ve iş arkadaşı Jasper (Rufus Sewell) için yıllardır karşılıksız bir aşk beslemektedir. Çalıştıkları işyerinin yılbaşı partisinde aniden Jasper'ın başka bir iş arkadaşıyla nişanlanacağı haberi Iris'i çok etkiler. Bu sırada, Amerika'da yaşayan ve film fragmanları hazırlayan Amanda (Cameron Diaz), erkek arkadaşının onu aldatması üzerine onu terkeder ve yaşadığı yoğun tempodan uzaklaşmak ister.

10. The Nightmare Before Christmas

1993 yapımı bir müzikal animasyon filmdir. Animasyon olmakla birlikte stop motion tekniğiyle yapılmış olan bu film özellikle gotik havasıyla dikkat çeker. Yönetmenliğini ise Henry Selick yapar.

11. Let It Snow

Let It Snow bir 2019 Amerikalı Noel romantik komedi filmi. Luke Snellin tarafından yönetilen Maureen Johnson , John Green ve Lauren Myracle aynı adlı genç yetişkin romanına dayanan,   Kay Cannon , Victoria Strouse ve Laura Solon'un senarosundan yönettiği bir film. Netflix tarafından 8 Kasım 2019'da yayınlandı.

 

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Bizi Eski Günlere Götürüp ''Nerede O Eski Yılbaşıları'' Dedirtecek Yılbaşı Klasikleri

2020 hepimiz için zorlu bir yıl oldu, belki de eski günlerimizi en çok bu sene aradık. Yeni yıla sayılı günler kalmışken biz de o güzel günleri tekrar analım istedik. İşte içimizi ısıtacak ve '' Nerde O Eski Yılbaşıları'' dedirtecek o yılbaşı klasikleri...


Türk Sporu'nun 2020 Karnesi

2020 yılının genelinde pandemi Dolayısıyla başta Tokyo Olimpiyatları olmak üzere birçok spor organizasyonu ileri tarihlere ertelenirse de bazı müsabakalar alınan tedbirlerle birlikte gerçekleştirildi. Milli sporcularımız da hız kesmeden madalyalarla ülkemize geri döndüler. İşte 2020 yılında hepimize büyük coşku yaşatan o anlar…

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0