Geç Yaşta Çocuk Sahibi Olan Ünlüler

Eskiden insanlar çok küçük yaşlarda çocuk sahibi oluyorlardı, günümüzde ise yaş ortalaması eskiye nazaran yükseldi. 50'sinde anne olan da var, 60 yaşında baba olan da... Gelin bakalım bu ünlüler kimmiş

Geç Yaşta Çocuk Sahibi Olan Ünlüler

1. Füsun Demirel 

Cesur bir anneyle başlayalım yazımıza. Füsun Demirel 50 yaşında ikiz bebeklerini kucağına aldı. Aslı ve Mehmet'in güzellikleri görülmeye değer!

 2. Bruce Willis

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmezi olan Amerikan asıllı oyuncu 59 yaşında baba olmanın keyfini çıkarıyor. 

3. Demet Akalın

Çalkantılı aşk hayatıyla ve ropörtajlarıyla gündemden düşmeyen Demet Akalın' da geç anne olan ünlülerimizden. 2012 yılında kızı Hira'yı dünyaya getiren Akalın 42 yaşında anne olmuştur.

4. Alec Baldwin

Sempatik oyuncu 62 yaşında baba oldu. Baldwin'in 6 çocuklu geniş bir ailesi var.  

5. Hande Ataizi

Katıldığı televizyon programıyla, verdiği pozlarıyla zamanın gündemden düşmeyen güzeli... 40 yaşında anne olan Ataizi’nin Leon adında tatlı mı tatlı bir oğlu var.

6. Halle Berry

Halle Berry de geç anne olmayı tercih eden ünlülerden. İlk bebeğini 41 yaşında kucağını alan Amerikalı oyuncu oğlu Moceo'yu ise 46 yaşında kucağına aldı.

7.Haluk Bilginer

Haluk Bilginer 2006 yılında evlendiği ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi aynı yıl kızları Nazlı'yı kucaklarına aldılar. Her konuşmasında "baba olmak mükemmel bir duygu" dediği biliniyor.

8. Yeşim Salkım

40 yaşında anne olan bir diğer güzel şarkıcıyla devam edelim. Ünlü şarkıcı kızı Ada ile ikinci kez anneliği yaşadı.

9. Lucy Liu

Güzel oyuncu 41 yaşında oğlu Rackwell'ı kucağına aldı.

10.Jeff Goldblum

Ünlü oyuncu ilk baba olduğunda 63 yaşındaydı. 65 yaşında ise 2. çocuğunu kucağına aldı. Her defasında bekleyerek doğru karar verdiğini, çocuklarına istediği kadar zaman ayırabildiğini belirtiyor.

Bu Gönderi İlginizi Çekebilir!

Kariyerlerini Kendi Kendine Mahfeden Ünlüleri Görünce İnanamayacaksınız

Hepsi bir zaman kariyerlerinin en zirvesindeydi fakat yaptıkları tek hata bir anda unutulmalarına yol açtı.. İşte karşınızda kendi kendilerini mahfeden ünlülerin skandallarla dolu olayları.

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
2
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2