Hadise’den Ayrılık İddialarına Cevap Gibi Cevap

Gündeme bomba gibi düşen ve herkes tarafından oldukça beğenilen Hadise ve Kaan Yıldırım birlikteliğinin sona erdiği dedikodusu kulaktan kulağa yayıldı. Peki işin aslı ne büyük aşk gerçekten sona mı erdi?

Hadise’den Ayrılık İddialarına Cevap Gibi Cevap

Hadise’nin zamanında aşk için söylediği "Aşığım arkadaşlar, birisi var hayatımda' hiç demedim, demeyeceğim de. Instagram'da sevgilimi asla takip etmeyeceğim, asla resim koymayacağım. Ben öyle bir insan değilim" sözleri sosyal medyayı sallamıştı.

Oyuncu Kaan Yıldırım ise 2016 senesinde evlendiği kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu’ndan 2019 senesinde boşanmıştı.
Ezgi Eyüboğlu Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile beraber olurken, Kaan Yıldırım da Hadise ile bir birlikteliğe adım atmıştı.

Sözler Unutuldu

Hadise’ ye yaşadığı büyük aşk söylediği sözleri unutturdu. Bir süredir beraber yaşayan Kaan Yıldırım ve Hadise çifti, aşklarını herkese duyurmaktan ve bunun ispatı olan fotoğrafları paylaşmaktan geri kalmadı. Aynı zamanda Hadise Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek ile de renkli paylaşımlarda bulundu.

Ayrılık İddialarına Benek’li Cevap

Bir süredir magazin gündemini çalkalayan ‘’Hadise ve Kaan ayrıldı’’ iddialarına ise Hadise’den yanıt gecikmedi. Ünlü şarkıcı, sevgilisinin köpeği Benek’in instagram hesabından yaptığı; ‘’Yalan haberleri okudukça ben’’ paylaşımıyla da hem güldürdü hem de çıkan dedikodulara son noktayı koymuş oldu.

Hadise ile Kaan Yıldırım'ın burç uyumunu merak ederseniz; '' Aşklarıyla Gündem Olan Çiftlerin Burç Uyumları '' yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1