Hangi Burç İnsanı Hayatınızda Olsun İsterdiniz? Sezgisel ve Duygusal Ruhun Liderleri Su Grubu

Astrolojiye inanmayanlar olduğu kadar inanan ve sıkı takipçisi olanlar da çok fazla! Okuduklarınızdan sonra acaba ‘o’ hangi burç diye araştırmaya başladığınızı görür gibiyiz... Haydi başlayalım!

Hangi Burç İnsanı Hayatınızda Olsun İsterdiniz? Sezgisel ve Duygusal Ruhun Liderleri Su Grubu

Su Grubuna Dahil Burçlar Hangileri? İlişkiler de Nasıllar ?

Su grubu burçları; ruhsal, duygusal ve sezgisel yönleriyle dikkat çeken ve hayatlarını sezgilerine göre yönetmeye meyilli burçlardır.

Belirtmeliyiz ki; Balık ve yengeç burçları akrep burcuna göre daha naifken, akrep daha yırtıcıdır. Gelin tek tek hangileri ilişkide nasıl bir tutum izler, nelerden hoşlanır nelere gelemez bir bakalım..

Yengeç Burcu 

Su grubundan yengeç burcunun en önemli özelliği naif ve evcimen olmalarıdır. Duygusal bir ponçik olarak bilinen yengeç burcu insanları oldukça hassas ve kırılganlardır. Endişeli ve tedirgin ruh haline meyillidirler ancak en iyi anne/baba olma özelliği bu burca verilmiştir. Çünkü ailesine ve evine bağlı, sevdiklerine düşkündürler ve onlar için her türlü fedakarlığı yapabilirler. Pratik zekâları gelişmiştir, iyi bir çözümleme yetenekleri vardır. Eğer onların yakını olmak isterseniz; sevgileri yücedir ve bağlılıkları kalıcıdır bunu bir zahmet haketmeniz gerekli. Yalnız dikkat edin, eleştirilmeyi sevmez ve olumsuz yönlerini kabul etmekte zorlanırlar, istekleri konusunda inatçıdırlar. Her şeyi bir kenara bırakın, harika bir eş veya dost istiyorsanız durmayın, onlara tüm kalbinizi açmayı deneyin derim :)

Akrep Burcu 

Yıldızı Mars olan Akrep burcu su grubuna dahildir.  Akrep burcu dendiği zaman akla hemen yüksek libido gelir ama ondan da ön planda olan nefretinin ve kıskançlığının zehridir. Nefretinin kazanılmaması gereken, intikam duygusu çok gelişmiş bir burçtur. Sevgisini kazandıysanız da tadından yenmez karşısındakini havalara uçurmakta onun üstüne yoktur. Akrep burcu olan insanlar genel olarak dikkat çekmeyi severler. Tabi sizin de dikkat çekici bir tip veya güce sahip olmanız önemlidir yoksa sizinle ilgileneceklerini pek sanmayın. Hayatın zevklerine aşırı düşkünlüğü ve şüpheci tavırları sizi korkutmasın sevdiği insanları sahiplenir ve korur, dostlarına da değer verir..Aynı zamanda yanında çok eğlenirsiniz çünkü neşeli ve canlı bir ruha sahiptirler. Tüm bu yüksek duygularla hayatın renklerine kendinizi salıvermek onun canlılığına can katmaya hazırsanız hiç düşünmeyin kollarına koşun derim :)

Balık Burcu

Yıldızı Neptün olan Balık burcu insanı su grubuna dahildir. Bu burcun en belirgin özelliği duygusal yönünün güçlü ve 6.hislerinin kuvvetli olmasıdır. Etrafınızda balık burcu olan insanların hislerine güvenebilirsiniz çünkü onlar bu konuda 1 numaradır. Duygularını yoğun yaşayan burçların başında olan balık burcu biriyle ilişkiniz olursa, el üstünde tutulur ve sevgisini derinden hissedersiniz, merhametine hayran kalırsınız... Tabi sizin de bu duygusal yakınlığı gösterebilmeniz, bakımlı görünmeniz, sevecen olabilmeniz onların size şans vereceğinin garantisi olacaktır. İnsanların ruhsal durumlarını çok hızlı çözümler ve analiz etmeyi severler. Siz ona söylemeden o sizi anlar ve buna bazen şaşırırsınız. Sadece biraz kararsız ve dengesiz tavırları olabilir onu da göz ardı edin ve kendinizi onun size sunacağı mükemmel hayata bırakın gitsin derim.

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Çalışkan Başarılı ve İyi Birer Sırdaş : Oğlaklar

Genellikle oldukça zor insanlardır. Bir oğlağın kalbine girmek kesinlikle kolay değildir. İlk görüşte aşık olmazlar hatta ilk görüşte aşka bile inanmazlar. Oğlak burçları her ne kadar duygularını kontrol altında tutmaya çalışsa da, sevgi dolu yapıları vardır.


Hep Çok Titiz Hep Çok Düzenli : Başaklar !

Titizliğiyle, kuralcılığıyla, yüksek oto kontrolüyle, düzen takıntısıyla bilinen başakların aşk hayatı, sağlık, kariyer ve cinsellik hayatları bakalım nasıl

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
1
sad
0
wow
0