Hannibal'ın Cani Hayatı: Matej Curko

Matej Curko'nun yamyamlık hikayesini okudukça tüyleriniz diken diken olacak.

Hannibal'ın Cani Hayatı: Matej Curko

Curko, Slovakya Solko köyünde ailesi ile birlikte yaşayan ve köylüler tarafından sevilen biriydi. Sakin görünüşünün altında sosyopat bir cani yattığı yıllar sonra ortaya çıktı. 2011 yılında FBI ve müfettişlerin araştırmalar sonucu kan donduran gerçekler ortaya çıktı.

Curko, Cannibal Matej takma ismi ile arkadaşlık sitelerine kaydolup kurbanlarını seçiyordu. İnternetten tanıştığı insanları evine davet edip türlü işkencelerle öldürdükten sonra etlerini " dehşet dolabında" saklıyordu. Curko zaman zaman dolabında sakladığı etlerden yemekler yapıp büyük bir merakla yiyordu.

Tanıştığı insanlara yaptığı konuşmalarında "ben tecavüzcü  değilim, sadece ölümü hissetmek istiyorum" yazıları dikkat çekti. İncelemelerde Curko'nun sadece insanların etlerini yemekle kalmadığı, bunların videolarını çekerek bilgisayarında depoloduğu da FBI kayıtlarına geçti.  İki İtalyan kadının kaybolduğu bilgisi ulaştığında müfettişlerin araştırmaları sonucu iki kadının da sadece tek bir ortak özelliği olduğu farkedildi " Cannibal Matej".  Curko her ne kadar herşeyi mükemmel planlayıp yazışmaları silmiş olsa da kendini ele verdi. Müfettişler tarafından Curko'yu almak için evine gidildiğinde çıkan çatışma sonucu 5 kurşunla vurularak öldürüldü. 2 kişinin ölümünü araştırmak için giden polisler karşılarında gördükleri görüntüler sonucunda şoka uğradı. Buzdolabı parçalanmış insan cesetleriyle doluydu. Yapılan kemik ve dna testleri sonucunda yaklaşık 30 kişinin ölümden sorumlu tutuldu.

Kaydettiği videolarda insanları öldürdükten sonra evinin arkasındaki ormanlık alanda onlar için ayin törenleri düzenlediği ve daha sonrasında pişirerek yediği görünmektedir. Çoğu kaçırılan kadın tanınmaz hale gelip yapılan DNA testleriyle eşleştirilerek bulunmuştur. Yapılan incelemeler sonucunda evinin arkasında da gömülmüş şekilde birçok kemik yapısı ve iskelet çıkartılmıştır. Kaçırılan kadınlardan birçoğunu yediği için kimlikleri tespit edilememiştir.

Ateşin bol olsun Curko...     

Bu Gönderi İlginizi Çekebilir!

Indiana'da İşlenmiş Kan Donduran Cinayet: Sylvia Likens

Sylvis 1949 yılında Amerika’da 5 çocuklu bir ailenin 3. Çocuğu olarak fakirliğin içine doğmuş güzeller güzeli bir kızdı. Anne babası hem ailesel sorunlarla hem de fakirlikle savaşıyordu. İş bulduklarında sirk, panayır, eğlence yerleri...

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
1
love
1
funny
1
angry
5
sad
3
wow
3