Hasan Can Kaya’nın Sırrı!

Özellikle pandemi döneminde paylaştığı stand up videolarıyla ciddi bir hayran kitlesine ulaştı Hasan Can Kaya. Peki bu zor günlerde bir anda hayatımızda beliren, samimiyetiyle kalbimizi kazanan Hasan Can Kaya kimdir?

Hasan Can Kaya’nın Sırrı!

Herkesin kendinden bir parça bulduğu bu doğal çocuğun aslen Malatyalı olduğu artık herkesçe biliniyor. İstanbul Güngören’de doğup büyüyen 31 yaşındaki sempatik komedyen Hasan Can, esprilerinde de bunu sıkça dile getiriyor.

O da iş hayatında mobbinge uğrayanlardan biri…

Küçük yaşlardan beri gönül verdiği tiyatro ve komedi alanında ilerleyen Hasan Can’ın en büyük hayali kendi yazıp yönettiği bir film çekebilmekti. Fakat iş hayatındaki mobbing zamanla onu da yordu. Bu hayalini şimdilik rafa kaldırdı. Zamanla ne olur bilinmez…

Aslında onu “Konuşanlar” şovundan önce de tanıyorduk

Bir dönemin en çok sevilen “Bir Kadın Bir Erkek” dizisinin senaristliğini de yaptı. Çiftler arasındaki  çekişmeleri, gündelik kavgaları, fikir ayrılıklarını keyifli bir dille yazan Hasan Can Kaya  hem izleyicilerin hem de kamera arkasındakilerin takdirini topladı.

Stand Up gösterileriyle hayatı değişti

“Bir Kadın Bir Erkek” senaristliğinde gösterdiği başarı ona başka bir kapı açtı. Çevresinin ve arkadaşlarının cesaretlendirmesiyle stand up gösterileri yapmaya karar verdi. İlk gösterilerini İstanbul Beşiktaş’ da bulunan Leman Kültür’de yaptı. İçtenliği ve esprileriyle herkesin ilgisini çeken Hasan Can senaristlikte gösterdiği başarıyı gösterilerinde de yakaladı. Hazır cevaplılığı ve kıvraklılığıyla seyircileri kahkahaya boğdu. Kulaktan kulağa yayılan stand up gösterilerine gelenlerin sayısı hızlıca artmaya başladı.

“Konuşanlar”

Hasan Can gösterilerini farklı bir konseptte yapmak istiyordu. Ocak ayında kafasındaki konseptle gösterilerini sunmaya başladı.

Peki nedir bu “Konuşanlar” talk showu?

Aslında şov gösteriye gelen seyirciler üzerinden ilerliyor. Hasan Can, gelen konuklara ters köşe sorular sorarak muhabbeti eğlenceli olanları sahneye çağırıyor ve böylece programın en keyifli kısmı başlıyor. Aldıkları konukların isimlerini tahtaya yazıyor ve cevaplarını beğendiği isimlerin yanlarına çarpı koyuyor. Her gösterisinde farklı bir ünlü konuk ağırlıyor. Önceki gösterilerinde Selin Şekerci, Aylin Kontente, Eda Ece gibi konuklarıyla programa farklı bir renk getiriyor. Pandemi döneminden dolayı konuklarında azalma olduğunu da belirtelim. Alışık olmadığımız ve farklı bir konsept. Yaptığı gösterileri Youtube hesabı açarak yüklemeye başladı. Kanal kısa zamanda 1 milyon aboneye ve 20 milyondan fazla izlenmeye ulaştı.

Youtube’ den Exxen’ e

Gelelim en çok konuşulan bir diğer konuya. Keyifle ve severek Youtube kanalından takip ettiğimiz Hasan Can bugün itibariyle bütün videolarını Youtube kanalından sildi. Acun Ilıcalı’nın son dönem projelerinden biri olan Exxen adlı dijital yayın platformuna dahil olduğu için tüm videolarını sildiği tahmin ediliyor. Bu hareketiyle sevenlerini üzdüğünü de belirtelim. Pandemi döneminin vazgeçilmezi olan “Konuşanlar”ı artık her istediğimizde açıp izleyemeyeceğiz. Artık Exxen’de yayınlanacak olan programlar kesinleşince yayına başlayacak. Platformun ücretli olacağını da belirtelim. Haliyle Hasan Can’a tepkiler de gecikmedi…

Yazımızı Hasan Can’ın aşk hayatıyla bitirelim 

Gelelim seyircilerin en çok merak ettiği sorulardan birine. Kim bu Hasan Can’ın bebişi?

Aslında o bu zamana kadar çok başarılı projelerde çalışmış ve televizyona hiç de uzak olmayan birisi. Konuşanlar programının yönetmeni; Sultan San.

Sultan San, Güldür Güldür Show, İnsanlar Alemi gibi birçok başarılı yapımda görev aldı. Hasan Can bir röportajında Konuşanlar’ ı Sultan’ın ısrarıyla çekilmeye başlandığını, formatın özgünlüğü ve bizdenliği sayesinde seyircinin çok sevdiğini belirtti.

Bu Gönderi İlginizi Çekebilir!

Sihirli Annem Exxen Kadrosu Açıklandı!

Zamanında hepimizin severek izlediği yer yer duygusal, çoğunlukla eğlenceli 2003 yapımı güzel bir çocuk dizisiydi. Acun'un açıklamasıyla Exxen platformunda tekrar çekileceği müjdesini vermişti. Bu açıklamadan sonra herkesin aklında tek bir soru vardı; Peki kimlerle çekilecek? Sihirli Annem' in bugün açıklanan oyuncu kadrosu biraz hayal kırıklığı yarattı. Gelin kimlerin oynayacağına birlikte bakalım.

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
0
love
0
funny
1
angry
0
sad
2
wow
1