Hayretler İçinde Kalacağınız 20 ilginç Fetiş

Cinsellik deyince herkesin zevkleri hoşlandığı yada tahrik olduğu şeyler oldukça farklıdır. Herkes farklı bölgelerinden yada farklı şeylerden uyarılır. Ancak listemizdekiler çürük etlerden tutunda birinin onu yediğini düşünmeye kadar ileri gidiyor ve bunlardan uyarılıyorlar. Söylenecek kelime bulamıyoruz.

Hayretler İçinde Kalacağınız 20 ilginç Fetiş

1- Formicophilia

Kimi insanlar böceklerden tiksinirken bu fetişe sahip kişiler böcekler üzerinde sürünme ile uyarılırlar. 

2- Coulrophilia

Saplantılı derecede palyaço-sever olmaya deniyor. Palyaçolara karşı cinsel çekime sahip insanlar da varmış ne diyelim.

3- Tripsolagnia 

Tam bir cinsel fetiş değil ancak tripsolagnia'ya sahip kişiler saçlarının şampuanlanmasından ekstra sevinç ve haz duyuyorlar. Hepimizde biraz yok mu ?

4- Makrofili

Devleri içeren bir hayranlık veya cinsel bir fantezidir. Yanlış duymadınız, partnerinizin devasa boyutlarda olmasını arzulamak oluyor tam olarak. Genellikle bu fetişe erkeklere sahip olsa da nadiren kadınlarda da görülebilir.

5- Dendrofili 

Ağaçlarla aşırı ilgilenmek, aşırı ağaç sevgisine dendrofili deniyor. Kimlerle yaşıyoruz çok ilginç gerçekten.

6- Hybristophilia 

Aldatılmaya ve yalan söylenmesine, öfke ve şiddet gösterilmesine, özellikle de kanun dışı işler çevirenlere, suçlulara, ekstrem vakalarda ise seri katillere karşı cinsel istek duyma haline deniyor.

Kimi kadınların "ben düzgün çocukları sevmiyorum genel de kötü adam severim" demesinin daha ileri hali diyebilir miyiz ?

7- Voraphilia

Bizde hayretler içinde kaldık ama bu fetişe sahip kişiler başkanın yada kendisinin canlı canlı yenmesini hayal edip bundan haz duyuyorlar. Yanlış okumadınız yada yanlış anlamadınız. Yenmek sindirmek çiğneyip yutmak yani.

8- Psikrofili

Umarız bu fetişe sahip kişilerle hiç bir zaman karşılaşmazsınız hakikaten korkunç çünkü. Bu fetişe sahip kişiler insanların donmalarını izlemekten zevk alıyorlar. 

9- Nasolingus

 Çok iğrenç farkındayız ! Kimileri de partnerinin burnunu emmekten zevk alıyor.

10-  Misofili 

Kirli iç çamaşırlarından etkilenme fetişidir. Hakikaten çok iğrenç ne diyelim.

11- Hierofili

Kutsal sayılan herhangi bir nesneden tahrik olma durumuna deniyormuş. Hayretler içinde kaldık ne diyelim.

12- Mekanofili

Bir öncekiler gibi korkunç yada iğrenç gelmese de bu da tuhaflığını koruyor. Makinelerden tahrik olma durumudur. Özellikle de arabalardan.

13- Knismanolya

Gıdıklanmaktan tahrik olmakmış. Kulağa eğlenceli gelmiyor mu ?

14- Altokalsifili

Topuklu ayakkabı giymekten yada topuklu ayakkabıya bakmaktan tahrik olmakmış. Her kadında biraz var sanki ne diyorsunuz ?

15- Katoptronofili 

Ayna karşısında ilişkiye girmekten hoşlanmakmış. Neyse ki akıl almayacak kadar tuhaf değilmiş.

16- Olfaktofili

Kokulardan tahrik olmak kimi kokularla uyrılmakmış

17- Akomoklitizm

Traşlanmış kasık bölgesinden tahrik olmakmış. Allah akıl fikir versin

18- Trikofili

Saçlardan tahrik olmakmış.

19- Ursusagalmatophilia

Bebek gibi ağlama, oyun oynama, giyinme kısacası bebek gibi davranmaktan haz alanlar için kullanılan terimdir. Kimi kızlarımız böyle konuşuyor. Buna talep gösterende varmış baksanıza.

20- Mysophilia

"Bir şeyden de tahrik olmayın be" dediğinizi duyar gibiyiz. Haklısınız. Mysophilia olan kişiler çürümüş etten tahrik olmak, haz duymaktır. 

1 , 2 

Bu Gönderi İlginizi Çekebilir!

Libidonuzu Arttıracak 9 Doğal Yöntem

Libido eksikliğini, mutlak bir kader ya da kadersizlik gibi görmeyin fakat görmezden de gelmeyin. Libido yani cinsel dürtü; kişiden kişiye değişiklik gösterir. Kaygı bozukluğu, stres, sağlık sorunları, yaş gibi birçok faktör libidoyu etkileyebilir. Düşük libido, hayati bir sorun olmasa da ilişkilerimizi ve özgüvenimizi etkileyen önemli bir faktör.

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
4
dislike
0
love
0
funny
1
angry
0
sad
0
wow
4