Hem Değişken Hem Kararsız: İkizler !

Hep kararsızlığıyla hep aşırı değişken ruh haliyle dikkat çeken burcumuz, İkizler. Peki bu kararsızların aşk hayatı, iş hayatı, sağlık ve cinselliği hakkında bilinmesi gerekenler.

Hem Değişken Hem Kararsız: İkizler !

İkizler Burcunun Aşk Hayatı

İkizler bir yandan aşka ve sadakate önem verirken bir yandan da ilişkisinde değişiklik yenilik ister. Ancak şunu unutmamalısınız ki, eğer bir ikizlerle birlikteyseniz onu hem duygusal hem mental hem cinsellik anlamında yeterince tatmin etmeniz gerekir. Sürekli yeni şeyleer denemeyi seven ikizler, ilişki içerisinde de sizden farklı planlar etkinlikler beklentisinde olabilir.

Yeni fikirler öğrenmekten dinlemekten ve tartışmaktan keyif alan ikizlerin dikkatini bu şekilde çekebilirsiniz. Yeni birşeyler öğreteceğinizi hissettirmek onlara yetecektir. Kendi fikirlerini savunan insanlar da onların mutlaka ilgisini çekecektir.

İkizler kıskanç bir partner olmasına rağmen bunu belli etmekten hoşlanmaz. Bu nedenle onları kıskandırmaya çalışmak gibi yöntemler kullanmamalısınız. Karşı tarafın sadakatine inanan bir ikizler, öyle olmaya çaba gösterecektir.

İkizler Burcunun Kariyeri Ve İş Hayatı

İkizler burcu genellikle iletişim problemi yaşamazlar. Ancak ruh hali değişken ve çabuk sıkılan bir yapısı olduğu için sabit durağan işler onlar için uygun değildir. Bu tür işler de mutlaka konsatrasyon problemi yaşayacaklardır. Tek bir alana odaklanmaktan çok farklı farklı alanları kapsayan işlerde başarılı olmaları mümkündür. 

Genellikle hevesle başladıkları işi bitirmekte zorlanırlar. Liderlik tutkuları yoktur. Ancak iş arkadaşlarına bildiklerini aktarmaktan onlara da birşeyler öğretmekten kaçınmazlar. Bu nedenle iş hayatında genellikle aracı bir rol üstlenirler.

İkizler Burcunun Sağlık Hayatı

Algıları diğer insanlara göre daha açık olan ikizler burcu insanlarının, sinir sistemlerinde ki yoğunlukta çok daha fazladır. Ancak hareketli ve her ortama adapte olması onları çoğu zaman dinç ve sağlıklı yapar. Ancak bedensel enerji de anlık düşüşler de yaşayabilirler. 

İkizler küçük tartışmaları hayatlarında büyük sorunlar haline getirip takabilirler. Bu da sinirlerinin ve psikolojilerinin yıpranmasına neden olabilir. Çünkü onlar mental olarak her zaman aktiftir. 

Oldukça enerjik yapılarıyla bilinen ikizlerin zeka oyunları da keyiflerini yerine getirebilir. Onlar zihin olarak da genellikle enerjik zinde burçlardır.

İkizler Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar

Terazi, Kova, Koç ve Yay en iyi anlaşacağı burçlardır. Bunları detaylı açıklarsak; ikizler ve koç hem çok iyi arkadaş hemde iyi birer sevgili olurlar. İkizler kararsız olsa da koçların cesareti yetecektir. 

Yay ve ikizler her ikisi de eğlenmeyi sosyalleşmeyi yeni keşifleri sevdikleri için birlikte uzun ve keyifli vakitler geçireceklerdir.

Kova ve ikizler ise birbirlerinden fikir alışverişi yapmaya bayılır. Onlar birlikteyken sanki tüm dünya bir anda durur. Dünya onların etrafında döner.

Aynı şeyler yapmak istemeyen İkizler için ise Terazi resmen biçilmiş kaftandır. Tamamen farklı zevkleri olan bu burçlar için birbirleriyle takılmak farklı şeyler deneyimlemek konuşmak görmek anlamına gelecektir.

 

İkizler Burcunun Cinselliği

Değişken karakterde ki ikizler, partnerine her birliktelikte farklı biriyle birlikteymiş hissi verir. Ancak aynı sebeple cinsel olarak ikizleri tatmin etmek de her seferinde farklılık gerektirir. Kendini dizginleyemeyen İkizler üzerinde de otorite kurulmasını istemez. İkizlerin cinselliğinin ana merkezi meraklarından kaynaklanır. Konsantrasyon sorunu yaşadıkları için ilişki sırasında mental olarak dağılmaları çok kolaydır. 

Çok konuşkan olan ikizler cinsellik yaşanırken de konuşmaktan çekinmez. İkizlerin fantezi dünyaları oldukça geniştir.

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Hep Çok Gösterişli Hep Çok Özgüvenli : Aslanlar !

Her zaman kendine çok güvenen, burnu hep havada gözüken bunun yanı sırada oldukça hassas olan Aslanların kariyer, aşk, sağlık ve cinsellikleri hakkında tüm bilmemiz gerekenler


Aceleci, Sabırsız Ve Sezgileri Hep Çok Açık : Koç Burcu

Serimize çok enerjik Koçlarla devam ediyoruz. Bitmek bilmez cesareti, kırılmaz egoları, son derece güçlü sezgileriyle bir Koçu enine boyuna konuşacağız. Bakalım Koçların kariyerleri, sağlıkları, aşkları nasılmış?

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
1
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2