Hep Çok Gösterişli Hep Çok Özgüvenli : Aslanlar !

Her zaman kendine çok güvenen, burnu hep havada gözüken bunun yanı sırada oldukça hassas olan Aslanların kariyer, aşk, sağlık ve cinsellikleri hakkında tüm bilmemiz gerekenler

Hep Çok Gösterişli Hep Çok Özgüvenli : Aslanlar !

Aslan Burcunun Aşk Hayatı

Eğer bir Aslan ile birlikteyseniz yapabileceğiniz en mantıklı şey onun üstün olduğu yanları ona sesli bir şekilde söylemeniz olur. Çünkü Aslanlar iyi oldukları konuları dinlemeyi gerçekten severler. Ancak Aslanların bu gururlu ve kibirli duruşunun altında oldukça hassas kalpleri vardır. Çok çabuk etkilenirler. İlk adımı Aslanlardan beklemeyin. Bir Aslanın muhakkak egolarının okşanması gerekir. ilk buluşmada bir Aslanı etkilemeyi ve güvenini kazanmayı istiyorsanız herşeyin kusursuz olmasına dikkat edin. Çünkü Aslanlar her zaman en iyisine layık olduğunu düşünecektir. 

Bunun dışında Aslanlar kendi fikirlerinden kolayca vazgeçmezler. Liderlik rolünü üstlenmeyi severler. Sadakete önem verirler. Bu da beraberinde kıskançlık getirebilir.

Aslan Burcunun Kariyeri Ve Başarı Hayatı

Aslanlar fark edilmeyi ve merkezde olmayı severler. Lider ruhludurlar. Takım çalışmasına girmiş bir Aslan'ı hemen fark edersiniz. Başarısız olmayı kesinlikle kabul edemezler. Bu nedenle tüm enerji ve gayretini işine verecektir. Aslanlar aynı şirkette yıllarca çalışabilir. Aslanın kaybetmek yada başarısız olmak gibi lüksü yoktur. Bu nedenle yönettiği takımında başarısız olmasına tahammül edemez. Eğer bir aslan üst pozisyonlara gelmişse ofisi de kesinlikle krallara layık olur. Gösterişli mobilyalar ve tüm ödüllerini sergilemekten hoşnut olur.

Aslan çalışacağı her alanda en üstü hedefler ve büyük oranda başarırda. Ancak eğlence sektörü, borsa, sahne sanatları, spekülatif alan onların zevkle çalışacağı alanlardır.

Aslan Burcunun Sağlık Hayatı

Eğlenceye olan merakları, yorgunluklara sebep olabilir. Zaman zaman iş yaşamında başarıya sürekli koşma istekleri bu nedenle de çok çalışmaları ve iş yaşamın stressi de Aslan'ın kötü etkilenmesine yol açabilir. İş hayatında yada özel hayatında yaşadığı bir sorun yüzünden tüm gününü etkilenmesine izin vermemeyi acil öğrenmeliler. Aslanlar bu kadar mükemmelliyetçi olmak zorunda değilsiniz. Ancak mükemmel bir sağlık arayışındaysanız biraz daha sakin uyum içinde olan akışınd abir hayat yaşamaya çalışın. 

Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar

Aslan burcu eğer rakip görmezse koç burcuyla çok iyi anlaşacaktır. İkisi de lider ruhlu ve birbirinden iddali burçlardır. Kesinlikle birbirlerini iyi anlayacaklardır. Ayrıca Yaylar da Aslanlar için iyi birer arkadaş olacaktır. Yayın heycanlı yerinde duramayan tavrı bu arkadaşlığa eminiz pek çok şey katacaktır.

Aslan Burcunun Cinselliği

Aslan burçları cinsel isteklerini belli etmekten çekinmezler. Ancak bu lider ruhlular günlük hayatta olduğu gibi yatakta da ipler onun elinde olsun ister. Aslanalr kesinlikle bir ilişki de domine etmeyi severler. Bu nedenle aslanların yatakta beklentisi genellikle "itaat" edilmesidir. Cinsellikte ilk adımı atmaktan çekinmez. Çünkü bir Aslan reddedilme ihtimalin, düşünmez. Ama en ufak bir reddedilme belirtisi fark etsin, hemen o kişiden soğuyup uzaklaşacaktır.

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Her Zaman Her Konuda Fazla Duygusal Olan Balıklar !

Hem eğleceli hem sağı solu hiç belli olmayan kararsız duygusal bucumuz Balıkaların kariyerleri aşk hayatları cinsel yaşamları hakkında bilmeniz gerekenler


Aceleci, Sabırsız Ve Sezgileri Hep Çok Açık : Koç Burcu

Serimize çok enerjik Koçlarla devam ediyoruz. Bitmek bilmez cesareti, kırılmaz egoları, son derece güçlü sezgileriyle bir Koçu enine boyuna konuşacağız. Bakalım Koçların kariyerleri, sağlıkları, aşkları nasılmış?

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1