Her Zaman Her Konuda Fazla Duygusal Olan Balıklar !

Hem eğleceli hem sağı solu hiç belli olmayan kararsız duygusal bucumuz Balıkaların kariyerleri aşk hayatları cinsel yaşamları hakkında bilmeniz gerekenler

Her Zaman Her Konuda Fazla Duygusal Olan Balıklar !
Balık Burçlarının Aşk Hayatı
Alçak gönüllü, sempatik, eğlenceli, güler yüzlü balıklar aynı zamanda bir o kadar da kararsız ve dengesizdir. Aslında 2 tip balık vardır. Birincisi duygusal hayalperest ve romantikken diğeri mantıklı, soğuk ve şaşıracaksınız ama duygularını kontrol edebilen tiplerdir. Her iki tip balığında dünyasına girebilmek gerçekten zordur. Çünkü balıklar kendi konfor alanlarına ve özgürlüklerine gerçekten önem verirler. Ancak bir Balıkla evlenmek gerçekten zordur. Sizin dış görünüşünüzden çok kafa yapınızla ilgilenirler. Ancak özellikle balık erkekleri flörtöz olmalarına rağmen bağlanmakla alakalı ciddi de problemleri vardır.
Balık burçları kişiyi değil daha çok aşık olma fikrini severler.
Balık Burcunun Kariyeri Ve Başarı Hayatı
Balıklar eleştirye çok da açık insanlar değillerdir. Bu nedenle yaptığı iş hakkında olumsuz eleştiriler balıklarımızı hemen kırar. Bunun dışında Balıklar genellikle sanatçı ruhlu insanlardır. Balık burcundan inanılmaz besteciler inanılmaz yazarlar çıkar. Yaratıcıdırlar. Başarılı olacakları alanlara gelirsek yaratıcılıklarının köreltilmediği aynı zamanda eğlenip çalışabilecekleri işlerin peşindediler. Bunun yanı sıra çok detay gerektiren ince işler içinde Balıklar kesinlikle biçilmiş kaftandır. Sabah 8 akşam 6 mesaileri Balıklara pek de uygun değildir. Sevgili patronlar!! Lütfen Balık çalışanlarınıza daha esnek daha özgür çalışma alanları çalışma saatleri yaratın.

Balık Burcunun Sağlık Hayatı
Stres sonucu alkole ya da diğer maddelere kolayca bağımlılık geliştirmek Balık burcu insanlarında sık rastlanır. Balıkların çok çabuk çöken dayanıksız bağışıklık sistemleri vardır. Bu nedenle aman Balıklar yediğinize içtiğinize kişisel hijyeninize her zaman çok dikkat edin. Bunun yanı sıra duygularını yoğun yaşayan Balıklarımız psikolojileri ve sinirleri kolayca yıpranabilir.
Balık Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar
Balıklar takıntılı ve detayların üstünden geçmeyi oldukça seven insanalrdır. Kendi gibi su burcu olan Yengeç ve Akreple çok iyi anlaşırlar. Aslan, Koç, Yay gibi burçlarla ise iyi arkadaş olabilseler de ikili ilişkilerde zorlanırlar diyebiliriz. Ancak Balıklar hakkında şunu net söylebilir ki diğer 12 burca göre en komplike en anlaşılması zor burçlardır. 
Balık Burcunun Cinselliği
Tabi ki duygularıyla yaşayan Balıklar için cinsellikte duygunun başka bir boyutudur. Balıklar kendini iyi tanır ve kendi cazibesini bilirler. Bu nedenle kimi baştan çıkarabileceğini kimin reddebileceğini çok iyi sezerler. Gizemli tavırlarıyla çoğu zaman karşı cinsin ilgi odağı haline gelirler. Salt cinsel dürtülerle hareket ediyor gibi gözükseler de bunun bir duygu yoğunluğu olduğu konusunda ısrarcıdırlar. Yaratıcılıkları onları ve partnerlerini geniş bir fantezi yelpazesine sürükler.

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Aceleci, Sabırsız Ve Sezgileri Hep Çok Açık : Koç Burcu

Serimize çok enerjik Koçlarla devam ediyoruz. Bitmek bilmez cesareti, kırılmaz egoları, son derece güçlü sezgileriyle bir Koçu enine boyuna konuşacağız. Bakalım Koçların kariyerleri, sağlıkları, aşkları nasılmış?


Aşkta Nasıl Olduğunu Venüs Burcundan Öğren!

Konu aşka gelince, en inanmayanlarımızın bile astrolojiye ilgisinin arttığı bir gerçek. Peki, aşk hayatımızı ve ilişkilerdeki tutumumuzu ‘’ Güzellik ve Aşk ‘’ gezegeni olarak bilinen Venüs’ün etkilediğini biliyor muydunuz?

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1