İçinden Çıkamayacağınız 10 İşe Yarar Web Sitesi

İnternette henüz keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce web sitesi var. Kimi bir filmden duyduğunuz şarkıyı bulmanızı kolaylaştırıyor kimi ise evdeki malzemelerle hangi yemekleri yapabileceğiniz konusunda size yardım ediyor. Daha önce hiç bir yerde duymadığınız ,birbirinden ilginç ve eğlenceli 15 siteyi sizler için derledik.

İçinden Çıkamayacağınız 10 İşe Yarar Web Sitesi

Flight Radar

Bir yakınınızı hava alanında beklerken oldukça işinize yaracak bir site olan  "Flight Radar", gökyüzünde anlık olarak geçen uçakların nereden kalktığını ve nereye gittiğini gösteriyor. Uçağın varış saati ve hızını da gösteren site ANDROID  ve IOS  platformlarda da kullanılabiliyor.

Musclewiki

Vücudunuzda özellikle çalışmak istediğiniz bir kasınız varsa "Musclewiki" tam size göre karşınıza çıkan insan iskeleti üzerinden tıkladığınız kasın hangi egzersizlerle daha iyi çalıştırılabileceğini görebilirsiniz. Kadın ve Erkek için farklı zorlukta ve amaca uygun egzersizler sunan Musclewiki spor yapanlar için oldukça kullanışlı bir site.

SuperCook

Uzun bir zamandan sonra evde yemek yapmaya karar verdiniz fakat ne yapacağınıza karar veremediyseniz bu site işinize fazlasıyla yarayacak. Elinizdeki malzemeleri siteye yazıp arama yaptığınızda sizlere yemek önerisi sunup nasıl yapıldığını bile gösteriyor.

WhatSong

İzlediğiniz film veya dizilerdeki şarkıların sezon sezon ve bölüm bölüm listelendiği "WhatSong" oldukça kullanışlı ve popüler bir web sitesi.

HomeStyler

Evinizi bir mimar edasıyla yeniden tasarlamanıza yardım eden "HomeStyler" yaptığınız tasarımı size   üç boyutlu olarak gösteriyor.

 

AI Gahaku

AI Gahaku adlı web sitesi sahip olduğu yapay zeka sayesinde yüklediğiniz bir portreyi eski  yağlı boyaya çeviriyor.

Wab

Atari sevenler bu site tam size göre; en eski dijital oyunların demolarını bulabileceğiniz ve sizi çocukluğunuza götürecek eşsiz bir site.


Simply Noise

Kolayca uykuya dalamayan veya uyurken etrafta bir ses isteyenler için oldukça kullanışlı olan bu sitede isteğinize göre ve sürede  sesleri dinleyebilirsiniz.


Localingual

Oldukça eğlenceli olan bu site, harita üzerinde tıklanan bir bölgede konuşulan dilleri ve aksanları dinleyip kaydetmenizi sağlıyor. Türkiye'nin farklı şehirlerinin aksanlarını dinlerken oldukça eğleneceksiniz :)

Radioooo

Radioooo harita üzerinde tıkladığınız herhangi bir ülkenin 1900 yılından itibaren o bölgeldenin radyosunda çalınan şarkıları dinlemenizi sağlıyor.


Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1