Instagram Vs Gerçek Hayat Karşılaştırması Yapan Fotoğrafçı

Hepimizin instagramda hayatını, fiziğini, arabalarını, şekilli burnunu yada abartılı eğlencelerini takip etmekten keyif aldığımız birileri mutlaka vardır. Keyif almanın yanı sıra bu durum ne yazık ki kimi zaman özgüven kırıklığına, eksik aramaya, ego tatmin etmeye, kendini çirkin hissetmeye kadar varabiliyor. Influencerlar günlerinin çoğunu kameraya çekmek, binlerce selfie yapmak ve takipçilerine gösterecekleri bir şeyler bulana kadar resimleri rötuşlamak için harcarlar. Ancak bir Taylandlı fotoğrafçı, her 'Insta-perfect' çekiminin arkasında bambaşka bir gerçeklik olduğunu biliyor ve bunu takipçilerine göstermeye çalışıyor.

Instagram Vs Gerçek Hayat Karşılaştırması Yapan Fotoğrafçı

1-

2-

3-

4-

5-

6-

7-

8-

9-

10-

11-

12-

13-

14-

15-

16-

17-

18-

19-

20-

Sanatçı : Instagram | Twitter | YouTube

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Yapay Zeka İle Yeniden Canlandırılan Çizgi Film Karakterleri, Portreler Ve Tarihi Kişiler

Yapay zekanın, teknolojiye erişimin kolay hale gelmesiyle popülerliği arttı. Dünyanın her yerinden sanatçılar, çeşitli düzenlemeleri oluşturmak için yeteneklerini yapay zekayı ile birleştiriyor. Çoğu uygulama bile sizi daha yaşlı, daha genç hatta farklı bir cinsiyet göstermek için yapay zeka kullanan filtrelere sahiptir. San Franciscolu grafik sanatçısı, bu yeni teknolojiyi, ünlü tabloların, çizgi film karakterlerinin, portrelerin ve tarihi figürlerin gerçek olsalar nasıl görüneceğini göstermek için kullanıyor.


Birbirine Hiç de Ait Olmayan Karakterlerin Bir Araya Getirilmiş 36 Eğlenceli Fotoğrafı

Ace Ventura ve The Joker tek bir filmde olsaydı ne olacağını hiç merak ettiniz mi? Deadpool ve Vincent Vega'nın birleşmesi peki nasıl olur? Macar sanatçı Pixel Faker tarafından yapılan görseller sosyal medya da oldukça beğenildi. Pixel Faker, hepimizin bildiği ve sevdiği karakterleri alır ve onları gerçekten ait olmadıkları filmlere ve TV şovlarına yerleştirir, bunu yaparken de harika sahneler yaratır.

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
3
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1