İşte Lafgaf'ın Enleri: 2020'de En Çok Tıklanan 10 Yazı

Kötü gerçirdiğimiz 2020 senesinde Lafgaf yayın hayatına başladı. Keyifle çıktığımız bu yolda büyük bir özveri ve keyifle devam ediyoruz. İşte 2020'de en çok tıklanan Lafgaf içerikleri.

İşte Lafgaf'ın Enleri: 2020'de En Çok Tıklanan 10 Yazı

10- Vücudun Kendi Kendine Bira Üretmesi : Otomatik Bira Fabrikası Sendromu

vucudun-kendi-kendine-bira-uretmesi-otomatik-bira-fabrikasi-sendromu

"Sarhoşluk Hastalığı" olarak da adlandırılan bu nadir durum sizi alkol almadan sarhoş eder. Hastalık, karbonhidrat alındığında vücudun alkole dönüştürmesidir.

9- Keyifle Yapabileceğiniz 7 Kolay Origami

Keyifle Yapabileceğiniz 7 Kolay Origami

Tek ihtiyacınız bir parça kağıt ve çokça hayal gücü. Keşfedici bir terapi yöntemi olan origami ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Yaratıcı ve beceri yönünüzün ortaya çıkığını gördükçe bu mükemmel hobiden vazgeçemeyeceksiniz. Kendinize bambaşka bir dünya kuracaksınız. Hadi! Elinize kağıdı alın ve sizde bu keyifli dünyaya adım atın.

8- Mahsun Gözlü Prenses Süreyya ve Hüzünlü Hikayesi

Mahsun Gözlü Prenses Süreyya ve Hüzünlü Hikayesi

İsfendiyari Bahtiyari Prenses Süreyya’nın hayatı; muazzam güzelliği, genç yaştaki evliliği sonrasında yaşadığı kraliyet ihaneti ve Paris'te bir çatı katında yalnız başına ölümüyle bir filmden farksızdı. Aslında ona mahsun gözlü prenses demekte çok haklılardı.

7- Aşklarıyla Gündem Olan Ünlü Çiftlerin Burç Uyumları!

Aşklarıyla Gündem Olan Ünlü Çiftlerin Burç Uyumları!

Magazinde, kimi zaman imrenerek aşklarını izlediğimiz kimi zaman da yakında ayrılırlar dediğimiz ünlü çiftlerin burç uyumlarını hiç merak ettiniz mi? Bu yazımızda merakınızı gideriyoruz!

6- Sıcak Şarabınızı Evde Kendiniz Yapmak İster Misiniz?

Sıcak Şarabınızı Evde Kendiniz Yapmak İster Misiniz?

Soğuk karlı kış günlerinde, özel davetlerinizde veya romantik akşamlarınızda kendi sıcak şarabınızı kendi zevkinize göre hazırlayabilirsiniz! Sizin için seçtiğimiz sıcak şarap tariflerine gelin birlikte göz atalım...

5- Deprem Esnasında Gökyüzünden Çıkan Gizemli Işık Nedir?

Deprem Esnasında Gökyüzünden Çıkan Gizemli Işık Nedir?

17 Ağustos 1999 depremindeki gökyüzünü hatırlayanlar vardır. Gökyüzü yıldızlara teslim olmuştu. Herkes deprem gecesi gökyüzündeki ışıltıyla irkilmişti. Bu çarpıcı doğa olayı ile ilgili birçok teori bulunmaktadır.

4- Depremde Hayatta Kalmak: Yaşam Üçgeni Metodu

Depremde Hayatta Kalmak: Yaşam Üçgeni Metodu

En son İzmir’de yaşadığımız 6.9’luk büyük sarsıntı, bize deprem gerçeğini bir kez daha acı bir şekilde hatırlattı. Yaralarımızı sarmaya çalışırken, deprem konusunda aslında ne kadar bilgisiz olduğumuzu ve bilinçlenmemiz gerektiğini de farkettik. Peki, olası bir deprem durumunda ne yapmalı? İşte Dünyanın en tecrübeli Kurtarma Ekibi’nin Kurtarma Şefi ve Afet Müdürü olan Doug Copp’un makalesinde vermiş olduğu bilgiler ve Yaşam Üçgeni Metodu deprem anında hayatımızı kurtarabilir;

3- Galatasaray'ın Avrupa Kupalarındaki En Unutulmaz Golleri

Galatasaray'ın Avrupa Kupalarındaki En Unutulmaz Golleri

Nostaljiye hazır mısınız? İzlerken tüyleriniz diken diken olacak. Hem hüzünlenecek hem gururlanacaksınız. Bu mükemmel golleri sizler için derledik.

2- Libidonuzu Arttıracak 9 Doğal Yöntem

Libidonuzu Arttıracak 9 Doğal Yöntem

Libido eksikliğini, mutlak bir kader ya da kadersizlik gibi görmeyin fakat görmezden de gelmeyin. Libido yani cinsel dürtü; kişiden kişiye değişiklik gösterir. Kaygı bozukluğu, stres, sağlık sorunları, yaş gibi birçok faktör libidoyu etkileyebilir. Düşük libido, hayati bir sorun olmasa da ilişkilerimizi ve özgüvenimizi etkileyen önemli bir faktör.

1- Yasaklanan Alkol Reklamları

Yasaklanan Alkol Reklamları

2013 Haziran'ında başlayan saat 00:00-06:00 arası alkol satışının yasağından 1 sene sonra tüm medya yayın kanallarında alkol reklamları da yasaklanmıştı. Tabi ki ekrananlara veda etmeden önce hepsi akılda kalıcı afişler ve reklam filmleri yayınladı. İşte bunlardan birkaçı.

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
3
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1