Kariyerlerini Kendi Kendine Mahfeden Ünlüleri Görünce İnanamayacaksınız

Hepsi bir zaman kariyerlerinin en zirvesindeydi fakat yaptıkları tek hata bir anda unutulmalarına yol açtı.. İşte karşınızda kendi kendilerini mahfeden ünlülerin skandallarla dolu olayları.

Kariyerlerini Kendi Kendine Mahfeden Ünlüleri Görünce İnanamayacaksınız

Deniz Çakır

Başörtülü kadınlara hakaret ettigi iddasıyla  gündeme gelen ünlü sanatçı her ne kadar kendini savunmuş olsa da toplumda  büyük tepki toplamış, twitter ve instagram üzerinden binlerce takipçi kaybetmişti. Dizilerin aranan yüzü olan Çakır, son zamanlarda hiç bir projede yer almadı ve bir anda ekranlardan silindi.


Güner Ümit 

Dönemin en popüler sunucu ve şovmenlerinden olan Güner Ümit, Türk televizyonlarının ilk
yıllarında yaptığı yarışmalar ile Türk halkının kalbinde yer edinmişti. Bir gün canlı yayında
Aleviler ile ilgili yaptığı skandal açıklama  gündeme bomba gibi düştü ve piyasadan bir 
anda silindi.Emrah Serbes 

Yazar Emrah Serbes, 2017 yılında Aydın-İzmir yolunda meydana gelen trafik kazasında bir baba ve kızının ölümüne sebep olmuş fakat suçu arkadaşı Kenan Doğru üstlenip gözaltına alınmıştı. Olayın ardından twitter'da bir mektup paylaşan Serbes, kaza esnasında alkollü bir şekilde arabayı kendisini kullandığını ve olayın şokuyla kazayı üstlenmediğini itiraf etmiş ve tutuklanmıştı. Şuan hala cezaevinde bulunan  Serbes aynı zamanda Behzat Ç'nin senaristliğini yapmıştı.Arda Turan Silah


Ünlü futbolcu Arda Turan, bir gece kulübünde şarkıcı Berkay'ın eşine yaklaşıp "Evli olmasan seni kaçırmazdım" dediği iddaa edildi.Olayı duyan Berkay, Arda Turan ile kavga etti  ve burnu kırıldı. Bununla yetinmeyip Berkay'ın peşinden hastaneye silah ile giden Arda "Senin eşin olduğunu bilmiyordum. Bana inanmıyorsan al bu silahı beni vur" dedi ve hemen ardından silah ateş aldı.


Ahmet Kural


Ünlü oyuncu  Ahmet Kural'ın 2017 yılında Sıla ile başlayan ilişkisi bir çok kesim tarafından kıskanılıyor ve takdir ediliyordu. Dillerden düşmeyen, aşk Sıla'nın dayak yedim psikolojim bozuldu iddalarıyla bir anda yerlebir oldu. Gece yarısı meydana gelen olayda Ahmet Kural'ın, Sılayı saatlerce darp ettiği ve çığlıkların çevre evlerden duyulduğu idda edildi. Olayın ardından Sıla darp raporu alıp  savcılığa şikayette bulundu. İddaları reddeden Ahmet Kural "Söylenenlerin hiç birini kabul etmiyorum aramızda sadece biraz itişme oldu" şeklinde kendini savundu.


Murat Başoğlu


Geçtiğimiz yıllarda ünlü sunucu Murat Başoğlu'nun , bir teknede öz yiğeniyle birlikte son derece uygunsuz görüntüleri yayınlandı. Olayın ardından yeğeni Burcu Karadayı eşinden boşanırken savcılık Başoğlu ve Kabadayı hakkında "Hayasızca hareket" suçlamasıyla dava açtı. Murat Başoğlu yeğenim değil derken, Burcu Karadayı "O kadın bendim" şeklinde açıklamada bulundu. Bir anda bütün işlerini ve kariyerini kaybeden Başoğlu, uzun bir süredir ekranlarda boy göstermiyor.


Barbaros Şansal


Bir çok kişinin moda tasarımcısı olan Şansal, Yaptığı bir canlı yayında "B*kunda boğul Türkiye" dedi ve twitter kullanıcıları tarafından  eleştiri yağmuruna tutuldu. Türkiye'ye geldiği gün gözaltına alınan Barbaros Şansal serbest bırakılmış olsa da eski ününü kaybetti.Ebubekir Öztürk

Kolpaçino filminde ki Ganyotçu karakteriyle tanıdınan ve sevilen ünlü  oyuncu,  İzmir marşın hakkında yaptığı hakaret ile twitter'da günlerce gündemde kaldı ve kariyerinin zirvesinde bütün ününü kaybetti.


Rasim ozan Kütahyalı

Beyaz Tv'de futbol yorumcusu olan ve bir dönemin en popüler yorumcularının başında gelen Rasim Ozan Kütahyalı futbol programında Boşnak halkı için sarfettiği  sözler büyük tepki uyandırmış ve Boşnak halkını fazlasıyla kızdırmıştı. Kütahyalı hem televizyonda hemde gazeteden kovulup bir anda silinip gitti

Nihat Doğan

Yıllar geçmiş olsa da eskisi kadar popüler olmayan nihat dogan  tecavüz edilip öldürülen özgecan aslan cinayetinden sonra attıgı twit ile gündemde cok uzun sure kalmıştı her ne kadar attıgı twiti silmiş ve özür dilemiş olsada halk onu affetmedi.

 


Can Yaman

Katıldığı bir televizyon programında bir kadın hayranının "senin gerçek olduğunu kanıtlayacak bir şey  anlatırmısın" sorusuna "arkaya gel göstereyim" şeklinde karşılık verdi ve son derece talihsiz açıklamalarda bulundu.Ünlü dizi oyuncusu Can Yaman artık eskisi kadar gündemi meşgul etmiyor ve televizyonlarda boy göstermiyor

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
5
dislike
2
love
0
funny
2
angry
1
sad
0
wow
3