Kimileri Ona Bayılıyor Kimileri İse Nefret Ediyor : İşte Şeyma Subaşı

Acunla sevgili olması, evlenmesi, boşanması, kafesi, spor giyim markası, lüks tatilleri, nafakası ve yaptığı açıklamalarıyla Şeyma'nın her yaptığı haftalarca konuşuluyor. 2008 Miss Turkey yarışması ile ilk kez adını duyuran Şeyma, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile yaptığı evlilikle tamamen adını duyurdu diyebiliriz. Peki Şeyma Subaşı kimdir?

Kimileri Ona Bayılıyor Kimileri İse Nefret Ediyor : İşte Şeyma Subaşı

1990 Samsun doğumlu Şeyma Subaşı 18 yaşında katıldığı Miss Turkey yarışması ile yeni yeni tanınmaya başladı. Daha sonra kariyerini de bu sektör üzerinden devam etmeyi seçti. İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programından mezundur. 

Şeyma yer aldığı defilerle adını duyurmaya devam ederken daha sonra Acun Ilıcalı'nın "Var mısın Yok musun yarışmasına katıldı. Şeyma Subaşı bu yarışmadan 69 bin ödülle ayrılmıştır. Aynı zamanda ikili bu dönem aşk yaşamaya başladı. Sonrasında yine Acunun yapımcısı olduğu "Yok Böyle Dans" yarışmasında kostüm tasarımcısı olarak görev aldı. 

Çiftin 2013 yılında kızları Melisa Ilıcalı dünyaya gelmiştir.

Boşandılar Hikayesi

Aşk yaşadıkları dönemde Zeynep Ilıcalı ile evli olan Acun Ilıcalı eşinden boşandıktan sonra Şeyma'nın attığı hikaye sonucu epeyce gündeme gelmişlerdir.

2017 yılında St. Tropez de evlenen Acun ve şeyma 2018 yılında ise anlaşmalı olarak boşanmışlardır. Boşandıktan kısa bir süre sonra Şeyma Subaşı'nın aldığı aylık "125 bin liralık" nafaka ile de yine gündemde olmayı başarmıştır. Bunun dışında diğer boşanma protokolü maddeleri ise Melisa Ilıcalı'ya "10 milyon" değerinde bir ev, Şeyma Subaşına yeni bir ev, Melisanın velayetinin anne de kalması, Melisa'nın tüm masraflarının Acun'a ait olması gibi başlıklar dikkat çekmiştir. Şeyma Subaşı'nın yeniden evlendiği taktir de ise 115 bin TL nafakası kesilecektir.

Şeyma Subaşı'nın Bitmek Bilmez Festivalleri 

İbiza'dan Tulum'a, Miami'den Tayland'a Mikanos'tan Milano'ya neredeyse hergün başka bir yerden resim paylaşan Subaşı, “Melisa’yı çanta gibi yanımda taşıyamam”  diyerek yaptığı açıklama sonrası Melisa'nın velayetini Acun Ilıcalı'ya vermiştir. 

Healthyish Cafe 

Bir dönem kafe Acun ile ortak kafe açan Şeyma Subaşı daha sonrasın da battığı yönünde ki iddialara kendi Youtube kanalından şu şekilde cevap verdi: "Bütün dürüstlüğümle cevaplıyorum. Biz 1,5-2 sene önce hangi ülkeye gittiysem hem sağlıklı yaşama kafasında yaşayan biriydim. 6-7 yıldır gittiğim marketler ve kafelerde gördüğüm şeylere ilgili bir insan haline döndüm. Bundan 2 sene önce Acun’a bunu bir proje olarak sundum. Burada isminden menülerindeki bütün renklerine her şeyine kadar ben karar vermiş ve ekiple beraber benim emeğim olan bir restoran kafe açtık. Başta gerçekten çok güzel gitti.

Bu tabi ki de benim ünlü olmam, Acun’un ünlü olmasından o yüzden güzel gitti. Bundan 3-4 ay sonra da bu böyle devam etti. Benim yaz olayım başladı ben Nisan ayından itibaren uzun süre Miami’ye gittim. Ondan önce Ocak’ta uzun süre Tulum’da kaldım. Sonra şubat, mart derken habire yurt dışı oldu. Kafe restoran işi de eğer sen başında olmazsa asla işleyemez.

Hangi ürün ne kadar satmış, hangisi ne kadar ciro yapmış diye düşünmezseniz bu iş bu şekilde gitmez. Bizdeki şansızlık diyelim ama aslında çok da değil. Benim sürekli yurt dışına çıkmam kafenin enerjisini düşürmüş oldu. Ben kafede olduğum zaman çalışanlara enerji veriyordum, benim enerjimle onlar yükseliyorlardı. Ben oradan çıktığımda orası personelinden yemeğine kadar kalitesel değil de enerjisel olarak düştü. Bir de gerçekten ama gerçekten kiramız çok yüksek. Biz bir de alkol satmıyoruz. Yaklaşık 80 bin TL kirası olan bir yer. Bu para çıkıyor ama benim cebime bir şey girmiyor. Bir şeyin içine girmek kadar doğru yerde çıkmak da bence doğru bir adımdır."

Güzel fiziğiyle dikkat çeken Şeyma Subaşı şimdilerde ise online spor giyim markası Babe Activewear. Bu arada dip not olarak bir ara "Sadece Şeyma" isimli bir kitap da çıkardığını belirtmezsek ayıp ederiz.

İtalyan Sevgili Guido Senia

Acun'dan ayrıldıktan sonra İspanya İbiza da Circoloco kulubün de DJ'lik yapan Guido Senia ile ilişki yaşamaya başladı. İkili İstanbul da ve Çeşme de birlikte geçirdikleri karantinadan az bir zaman sonra ayrılma kararı aldı. İlişkileri yaklaşık 1.5 sene kadar sürdü. İlişkileri boyunca Guido aslında evli mi Guido'nun profilinde hala eski sevgilisi mariacarla'yla resimleri var unutamadı mı? diye biz araştırıp dururken Şeyma çoktan konuyu kapattı bile. Sonrasında Mariacarla hanım Şeyma Subaşının ikonik "Boşandılar" pozunu verince aklımıza direk acaba tesadüf mü yoksa iyi bir stalker mı? sorusunu da getirmedi değil tabi ki.

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
5
dislike
0
love
1
funny
3
angry
0
sad
0
wow
2