Hem Aşkta Hem İşte Geleneksellikten Uzak Hep En Marjinalin Peşinde : Kovalar !

Bildiğiniz gibi yepyeni bir seriye başladık. Tüm burçları tek tek masaya yatırıp enine boyuna konuşacağız demiştik ve ilk yazımızda Akrepleri konuşmuştuk. Bu yazımız da marjinalse marjinallik, özgürlük tutkusuysa sonuna kadar. Tabi ki Kova burçlarını inceleyeceğiz. Peki Kovaların aşkları sağlıkları ilişkileri ve kariyerleri nasıldır?

Hem Aşkta Hem İşte Geleneksellikten Uzak Hep En Marjinalin Peşinde : Kovalar !

Kova Burçlarının Aşk Hayatı

Kova burçları her zaman farklı olanın peşindedir. Durağan sakin ilişkiler asla kovalara göre değildir. Onlar her zaman heyecan ve tutkunun peşindedir. Hayatını paylaşmak konusunda acele kararlar vermezler. Özgürlük onlar için gerçekten önemlidir.

Kova Burcunun Kariyer ve Başarı Hayatı

Kovalar girişimci ruhludur. Bu nedenle öyle hiyerarşik yapıymış yok alt-üst ilişkileriymiş kesinlikle uğraşamazlar. Sabit bir yerle 30-40 yıl çalışmak onlara göre değildir. Bir kova keyif almadığı bir işte asla devam edemez. Aşk hayatında olduğu gibi kovalar kariyerlerinde de hep yenilikçi düşünür. Hep ileri görüşlüdür. Modern dünyanın gereksinimlerini hemen fark ederler. Bu nedene sevgili patronlar, eğer bir kova ile çalışıyorsanız size yeni fikirle geldiklerinde dinleyin. Asla pişman olmayacaksınız bizden söylemesi.

Kova Burcunun Sağlık Hayatı

Tabi ki yukarıda defalarca bahsettiğimiz gibi bu başına buyruk marjinal ve yenilikçi kovalarımız eğer düzenini kendi kendine kuramazsa bunalıma giriyor. Özgürlüğü kısıtlandığı nokta da depresyon hemen baş gösteriyor. Kovalar kimi zamanlar yapmak istediklerine odaklanır sadece. Böyle zamanlar da aman sporunu düzenli beslenmesini ihmal etmesin diyoruz.

Kova Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar

Aslında her zaman farklı olduğunun farkında olan kovaların en çok anlaştığı burcu net söylemek çok zor. Sadece kovalar evlilik kendisi gibi değişime ayak uydurabilen terazi, yengeç ve ikizlerle daha kolay anlaşabilir diyebiliriz. Elbette istisnai durumlar olacaktır. Bunun dışında Başak, Boğa ve Terazi gibi biraz daha geleneksel biraz daha işkolik burçlar Kovalarımıza sıkıcı gelebilir.  

Kova Burcunun Cinselliği

Bağımsızlığı seven kovalar çoğu zaman kendini tam anlamda karşısındakine veremez. Tek eşlilik hiç onlara göre değil. Cinsellikte de oldukça ilgin. istekleri ve alışkanlıkları olacaktır. Kovalar kafa olarak da uyarılmak isterler. Ancak serimizin ilk yazısı olan Akreplerde ki gibi, cinsellik Kovalar için olmazsa olmaz değildir.

Bu Gönderi İlginizi Çekebilir!

Tutku ve Cazibesiyle Her Zaman Ön Planda Olan Akrep Burcunun Özellikleri

Yepyeni bir seriye başlıyoruz. Tüm burçları tek tek masaya yatırıp enine boyuna burçları konuşacağız. Bu yazımızda tutku dolu akrep burçlarını inceleyeceğiz. Hayatlarında cinselliğin ön planda olmasıyla bilinen akreplerin acaba aşkları,sağlıkları, ilişkileri ve kariyerleri nasıldır?

Aşkta Nasıl Olduğunu Venüs Burcundan Öğren!

Konu aşka gelince, en inanmayanlarımızın bile astrolojiye ilgisinin arttığı bir gerçek. Peki, aşk hayatımızı ve ilişkilerdeki tutumumuzu ‘’ Güzellik ve Aşk ‘’ gezegeni olarak bilinen Venüs’ün etkilediğini biliyor muydunuz?

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
4
dislike
0
love
3
funny
0
angry
0
sad
0
wow
3