Masterchef'in Sevilen Yarışmacısı Emir Elidemir Hakkında Bilinmeyenler

Masterchef elemelerde görür görmez dibimizin düştüğü, yakışıklılığı kadar uyguladığı teknikler ve yaptığı yemeklerle de bizleri büyüleyen Emir Elidemir kimdir?

Masterchef'in Sevilen Yarışmacısı Emir Elidemir Hakkında Bilinmeyenler

27 yaşındaki yakışıklı aşçı aslen İzmir’ lidir. Küçüklüğünden beri aşçılıkla ilgilenen Emir, üniversite tercihini de gastronomi bölümünden yana kullanarak İstanbul’a gelmiştir. Lisans eğitimi süresince Fransa, Hollanda, Amsterdam gibi birçok ülkede staj yapma şansı bulmuştur.

Bu sene katıldığı Masterchef elemeleriyle televizyon macerası başladı. Yarışmanın en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. 16 kişilik Masterchef kadrosunda yakışıklılığıyla, yaptığı yemeklerle ve efendiliğiyle ilgi odağı haline geldi. Her fırsatta insanlara örnek olmak istediği için programa katıldığını söylüyor.

Yarışmada konuşurken sürekli yapabancı kelimeler kullandığı için sosyal medyada kendisi için “özenti” yorumları yapıldı. Bu konu ile ilgili şöyle bir açıklama yaptı: “Aşçılık kariyerimin büyük bir kısmını yurtdışında geçirdiğim için alışkanlık olarak İngilizce kelimeler kullanıyorum. Mutfakta her açıklama yapmam istendiğinde İngilizce cevap vermem gerekiyor gibi hissediyorum. Lütfen beni mazur görün”

Babasını erken yaşlarda kaybetmiş Emir. Babasızlığın çok zor olduğunu söyleyen Emir Elidemir tarifi olmayan bir acı olduğunu belirterek babasına duyduğu özlemin hiç bitmediğini söylüyor. Aslında Emir’in babası, döneminde herkes tarafından tanınan  İzmir Spor’ un efsane oyuncusu ve spor yazarı Hasan Elidemir’ dir.  Emir her fırsatta yarışmadaki azim ve hırsın ona babasından geçtiğini söylüyor.

Sevilen yarışmacılardan olan Emir Elidemir şimdiye kadar yarışmada en hızlı takipçi sayısının arttığı isimlerden oldu. Çektiği kısa yemek videolarına beğeni yağmurları yağıyor. Videolarındaki sempatik tavırlarıyla takipçilerine kısa ve pratik yemek tarifleri anlatıyor.

Şu sıralar annesi ile birlikte İstanbul’da yaşayan Emir annesine olan düşkünlüğüyle biliniyor.

2021 Survivor adaylarından birisi olacağı konuşuluyor. Peki siz yetenekli yarışmacı Emir Elidemir ile ilgili neler düşünüyorsunuz?

 

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Reyting Rekorları Kıran Sadakatsiz Dizisi Hakkında Bilinmeyenler

Çarşamba günleri milyonları ekrana kilitleyen sadakatsiz dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük ilgi topladı. Her bölümünün can alıcı sahneleri instagramda günlerce dolaştı. Başrollerinde Cansu Dere ve Canercindoruk'un oynadığı sadakatsiz, eşinin aldattığını öğrenen bir kadının intikamını anlatıyor. "Dikkat: BURDAN SONRASI SPOILER İÇERİR!"


Hasan Can Kaya’nın Sırrı!

Özellikle pandemi döneminde paylaştığı stand up videolarıyla ciddi bir hayran kitlesine ulaştı Hasan Can Kaya. Peki bu zor günlerde bir anda hayatımızda beliren, samimiyetiyle kalbimizi kazanan Hasan Can Kaya kimdir?

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
2
dislike
0
love
3
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2