Merve Boluğur Youtuber Oldu, Sosyal Medya Çalkalandı!

Kadraj magazinin deyimiyle 1.71 boyundaki Murat Dalkılıç'tan ayrıldıktan sonra aşkta umduğunu bulamayan Merve Boluğur Youtuber oldu. Güzel oyuncu, açtığı Youtube kanalında izleyenlerine ilişki tavsiyelerinde bulundu. Sosyal medyada gündem olan Boluğur takipçilerine bakın neler anlattı?

Merve Boluğur Youtuber Oldu, Sosyal Medya Çalkalandı!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, takipçilerine bir sürpriz yaptı ve Youtube kanalı açtı. Güzel oyuncu paylaştığı ilk videosunda ise kadın erkek ilişkilerinde başarılı olmanın tüyolarını açıkladı.

Merve Boluğur, Youtube kanalında yayınladığı ilk videosunu kendisini merak edenler ile paylaştı. Videoda kadın erkek ilişkileri üzerine kadınca bakış açısından tavsiyelerde bulunan Merve Boluğur, erkekte en çok dikkat ettiği şeyin "Kendisini kadın gibi hissettiren erkek" olduğuna vurgu yaptı.

Özel hayatında şu sıralar yalnız olan Merve Boluğur takipçilerine "İlişkide yapmak istemediğiniz bir şey size dayatılıyorsa hemen tepkinizi koyun sonra cehennem hayatınız başlar. Biz kadınlar çözüm odaklı erkekleri severiz. 'Senin için ne yapabilirim?' diye sorup çözüm üreten erkekler kadınların nazarında puanı alır" dedi.

"TERZİ KENDİ SÖKÜĞÜNÜ DİKEMEZ"

'Merve ile Birlikte Olmak' adlı bir video çekerek bir erkekten neleri beklediğini, ilişki de kadınların neler yapması gerektiğini ve karşı cinste aradığı özellikler gibi konuları ele alan Merve Boluğur, hayranlarından binlerce beğeni ve yorum aldı. Takipçileri Boluğur'a, "Terzi kendi söküğünü dikemez derler Merve" dedi.

Murat Dalkılıç ile evliliği olaylı bir şekilde bittikten sonra kendisini uzun zamandır takip eden hayranı Burak Dayı ile aşk yaşayan Merve Boluğur, bu ilişkisinde de hüsrana uğramıştı.

Güzel oyuncu, "Aşk güzel bir şey. Seviyorum ama şart da değil. Gerçekten mücadele edebilecek, sevmeye gücü olan bir adamla olurum" açıklamasında bulunmuştu.

SOSYAL MEDYA ÇALKALANDI

Güzel oyuncunun aşkta yaşadığı talihsizliklerden sonra kadın erkek ilişkilerinde tavsiyelerde bulunması ise sosyal medyada eğlenceli yorumlara da sebep oldu. İşte onlardan bazıları;

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
0
love
0
funny
1
angry
0
sad
0
wow
1