Milyon Liralık Lamborghini İle Sokakta Karpuz Satmak

İnternet fenomenleri kimi zaman dikkat çekmenin ve takipçi arttırmanın dozunu fazla kaçırıyor ve sonuçta önümüze böyle manzaralar çıkabiliyor.

Milyon Liralık Lamborghini İle Sokakta Karpuz Satmak

Olay geçtiğimiz hafta İstanbul Beyoğlun'da meydana geldi. 24 yaşında ki internet fenomeni İranlı Milad Hatami lüks arabasıyla kilosu 5 liradan karpuz satmaya kalktı. Öncesin de İran'da yaptığı paylaşımlar yüzünden tutuklanan Hatami kısa bir süre sonra serbest bırakılmış, ancak sonra ülkesinden kaçarak ailesi ile birlikte Türkiye'ye yerleşmiştir. 

"Şeker gibi 5 TL" diye bağırarak kısa sürede meraklı vatandaşın dikkatini çeken Hatami'den karpuz almak isteyenler sıraya girdi. Sonrasında gazetecileri gören genç fenomen karpuzları yol kenarına bırakıp oradan uzaklaştı. Ancak yine de polis tarafından göz altına alındı. 1,8 milyon takipçisi bulunan fenomenin lüks aracı trafikten men edlirken kendisi de 1228 lira para cezası yedi.

1 milyon 500 bin değerinde ki aracıyla neden karpuz sattığını bilmediğimiz Milad Hatami ise "Yanlızca internet üzerinden görüntü paylaşımı yapmak istediğini" söyledi

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
0
dislike
0
love
0
funny
3
angry
0
sad
0
wow
2