Miray Daner ve Kubilay Aka Tekrar Barıştı

Geçtiğimiz günler de hatırlarsanız oyuncu Kubilay Aka'nın 2.5 yıllık sevgilisi Miray Daner'i, yine meslektaşı Hilal Altınbilek ile aldatma haberleri çıkmış ve bunun üzerine çift ayrılık kararı almıştı. Çiftin üçüncü kez tekrar barışma kararı aldığı iddia edildi. Öte yandan güzel oyuncu Miray Daner'in evlilik şartı ile barıştığı öne sürüldü.

Miray Daner ve Kubilay Aka Tekrar Barıştı

Dizi setinde tanışıp ilişki yaşayan genç çiftin 2.5 yıllık ilişkisi, Kubilay Aka'nın Hande Altınbilek ile aldatması iddialarıyla sona ermişti. Sosyal medya'da gündem olan üçüncü kez barışma iddiaları ise herkesi şok etti. 

Neler olmuştu?

Hakkında Boran Kuzum ile aşk yaşadığı yönünde haberler çıkan Daner'in tekrar eski sevgiline evlilik şartı ile döndüğü iddia edildi. Miray Daner'in Boran Kuzum ile paylaştığı samimi pozlar sonrasında da Aka, Kuzum'u takipten çıkarmıştı.

Kubilay Aka ihanet iddiaları için ise, "Açıklamaları ben muhatabına yapıyorum. Bu konunun muhatabı da insanlar değil maalesef. Bunu konuşmanın yeri de burası değil. Daha sonra başka bir zaman ve başka şekilde konuşuruz" demişti.

Güzel oyuncu Daner'in ise evlilik şartı ile tekrar Aka ile barıştığı iddiası Twitter da gündem oldu.

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
2
dislike
0
love
0
funny
2
angry
0
sad
0
wow
2