Netflix Yine Kaynıyor! Eylül’ün En Güzel Netflix Film Listesi

Sizde her akşam film izlemek için bilgisayarı açıp saatlerce ne izleyeceğinizi düşünenlerden misiniz? Saatlerce film arayıp zaman kaybetmeye son! Patlamış mısırlarınızı hazırlayın, Eylül’de Netflix’e eklenen filmleri sizler için derledik. İyi seyirler…

Netflix Yine Kaynıyor! Eylül’ün En Güzel Netflix Film Listesi

1. Paramedik

Dram ve heyecanı bir arada yaşayabileceğiniz 2020 yapımı çok iyi bir İspanyol filmi. Araba kazası sonucu Angel yürüme yetisini kaybederek tekerlekli sandalyeye bağlı kalmıştır. Ağır bir tedavi süreci geçiren Angel en büyük desteğin sevgilisi Vane’den gelmesini beklerken işler pek düşündüğü gibi gitmemektedir. Bulunduğu duruma alışamamışken biricik sevgilisi Vane’nin ona karşı olan soğuk davranışları Angel’in daha çok psikolojisini bozmaktadır. Vane’nin evi terketmesiyle işler çığırından çıkar ve Angel’in gözünü intikam bürür. Vane’yi kaçırarak öldürmeyi planlar. Bakalım Vane kurtulmayı başarabilecek mi?

2. Sosyal İkilem

Sabah uyanır uyanmaz ilk önce telefonunuza bakanlardan mısınız? Boş her saniyenizi telefonda, sosyal medyada mı geçiriyorsunuz? Kötü haber! İnternette geçirdiğiniz her saniyeniz inceleniyor. İnternetin karanlık yüzünü birde bu açıdan izleyin. Günümüze ışık tutan harika bir belgesel.

3. Bebek Bakıcısı “Katil Kraliçe”

Cole iki sene önce bebek bakıcısı Bee’nin yarattığı şeytani bir törenden kurtulup yeni bir hayata başlamıştır. Liseye başlayan Cole artık sadece hayatına ve okuluna odaklanmak istiyordu. Fakat tekrar karşısına çıkan kötü güçler peşini bir türlü bırakmıyordu. Düşmanlar beklenmedik bir şekilde Cole için geri döndü. Cole bu güçlerle tekrar baş edebilecek mi?

4. Baba Aranıyor

Bianca tam bir BMX motoru tutkunudur. Babasını bir kazada kaybedince, annesi ona karşı daha da hassaslaşır. Bianca BMX yarışlarına katılmak istese de annesi tarafından bu isteği reddedilir. Annesini karşısına almak istemeyen Bianca başka bir çözüm bulması gerekir. Annesinin haberi olmadan kayıt için bir aktörle anlaşarak onu ebeveyni olarak tanıtmayı planlamıştır. Fakat zamanla ikili arasındaki bağ farklı bir boyut kazanacaktır. Baba Aranıyor filmini izlerken kalbiniz ısınacak.

5. 12 Strong

2018 yapımı aksiyon filmini izlerken nefesiniz kesilecek. Film 11 Eylül olayları sonrası Afganistan’a ayak basan Amerikan askerlerinin tehlikeli görevlerini ele almaktadır. Film Chris Hemsworth ‘un hem görsel olarak hem de işitsel olarak sinemaya nasıl yakıştığını bir kez daha gözler önüne seriyor. Aksiyom dolu sahneleri izlerken kalbiniz yerinden çıkacak!

6. Bir Rüya İçin Ağıt

Psikolojinizi alt üst edecek amaçlar, bağımlılıklar, beklentiler, körelişler üzerine yapılmış harika bir baş yapıt. Bağımlı bedenlerin ve hayatların yanlışlar üstüne kurduğu basamaklardan çıkarak nasıl yerin dibine düşebileceğini çok iyi anlatan, izlenilmesi gereken bir film. Film başta uyuşturucu olmak üzere bütün bağımlılıklar kötü olduğuna değinmektedir.  Oyunculukları ve konusuyla birçok dalda aday gösterilmiştir.

7. Herşeyin Teorisi

İngiliz fizikçi Stephen Hawking hayat hikayesi sizi derinden etkileyecek. Oyunculuğu ve konusuyla pek çok kategoride 2015 oscar adayı olan film, birçok ödül kazanmıştır. Film Stephen Hawking ve eşinin güç koşullar altında kurdukları ve yürüttükleri bir yaşamın öyküsünü izleyicilere sunuyor. Üzerinde çalıştığı teorilere, üniversite hayatına ve kuantum fiziğine de değinilen filmde izleyiciye asıl yansıtılmak istenen Hawking’in aile hayatıdır. ALS hastalığının süreçleri, bu süreçte çocuklarla birlikte bir takım zorlukların da beraberinde gelmesiyle değişen aile hayatını anlatıyor. Hayatı sorgulayıp uzun süre etkisinden çıkamayacağınız güzel bir film.

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Gece Uykularınızı Kaçıracak En İyi 10 Korku-Gerilim Filmi

Sizde uzun zamandır güzel bir korku filmi izleyelim diye televizyonu açıp hüsrana uğrayanlardan mısınız? Bu listemiz size gelsin! İzlerken tir tir titreyeceğiniz, gerilimden dudaklarınızı kemireceğiniz kıyıda köşede kalmış 10 korku gerilim filmiyle karşınızdayız.


Biri Cadılar Bayramı mı Dedi? İşte Büyülü Atmosferleriyle Sizi Etkisi Altına Alacak 10 Cadı Filmi

Bir Pagan geleneği olan ve her 31 Ekim’de kutlanan Cadılar Bayramı’nın bizim kültürümüzde yeri olmasa da, kostümlü partileri, cadılı hikayeleri, balkabaklı süslemeleri sevmeyenimiz de yok denecek kadar azdır. Siz de ister Cadılar bayramınızı isterseniz de Cumartesi gecenizi keyiflendirmek için; büyülü atmosferleriyle sizi etkisi altına alacak ''cadı konseptli film listemize'' muhakkak göz gezdirmelisiniz!

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1