Çalışkan Başarılı ve İyi Birer Sırdaş : Oğlaklar

Çalışkan Başarılı ve İyi Birer Sırdaş : Oğlaklar

Oğlak Burcunun Aşk Hayatı

Genellikle oldukça zor insanlardır. Bir oğlağın kalbine girmek kesinlikle kolay değildir. İlk görüşte aşık olmazlar hatta ilk görüşte aşka bile inanmazlar. Oğlak burçları her ne kadar duygularını kontrol altında tutmaya çalışsa da, sevgi dolu yapıları vardır. İlişkilerinde aşkları zamanla coşar birden bire asla olmaz. Üstelik bir oğlağı beğendirmekte oldukça zordur. Kuralları olan insanlardır. Onların duvarlarını yıkmak zordur. Bu kadar soğuk durmaları sizi kırmasın oldukça sıcak kalpleri vardır. Bir oğlak kadını çocuksu ve fazla esprili erkeklerden hoşlanmazlar. Ancak tüm oğlaklar kesinlikle olgun insanlardan hoşlanır. İsteklerini her ne kadar dile getirmek istemeseler de, sevdi mi tam severler. Oğlaklar kendilerinden yaşça büyük insanlarla çok daha mutlu olacaktır. Karşısında ki insana aşık olmaktan çok hayran olmak ve takdir etmek ister. İlişkiden beklentisi çoğu zaman saygıdır.

Oğlak Burcunun Kariyeri ve İş Hayatı

Oğlaklar genellikle tüm sorumluluk biliçleri yüksek disiplinli ve soğukkanlı insanlardır. Çalışma konusunda oldukça sertlerdir ve kesinlikle rahatsız edilmek istemezler. İş ortamında insani ilişkileri kuvvetlidir. Lider olmak kesinlikle kanlarında vardır. Rekabet duyguları ve hırsları olan insanlardır. Onun kadar özveri gösteremeyeckseniz çalışması oldukça zordur. Ekonomik güç oğlaklar için önemlidir. Kaliteli bir yaşam için devamlı uğraşırlar. Dikkatli ve planlı bir şekilde hedeflerine adım adım yaklaşır. Çevresinde kişilerle olan mesafesini korur.

Oğlak Burcunun Sağlık Hayatı

Sabırlı içlerine atan yapıları olduğu için hastalıkları bir anda çıkar. Ölçülü ve disiplinli oldukları için, fazla yemek yemezler. Hastalanacaklarını anladıkları zaman, kendilerine özen gösterirler. Gerçekten hasta olduklarında doktorun tüm öneri ve isteklerini yerine getirirler. Nazlı insanlar değillerdir. Hatta çoğu zaman karşılarında ki insanlara yük olmamak isterler. Yanlızlık oğlakları depresyona sürükler.

Oğlak Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar

Oğlak burcu çoğu zaman işinde de ilişkisinde de belli bir mesafe ve ciddiyet ister. Bu nedenle inanılmaz hareketli inanılmaz değişken yapılı burçlar oğlaklar için yorucu arkadaşlardır. Başak ve yengeç oğlak burcu için harika dostlar olacaktır.

Oğlak Burcunun Cinselliği

Oğlaklar dominant bir karakter oldukları için, cinsellikte de baskın rolü üstlenmekten hoşlanır. Ancak partnerinin duygularına ve isteklerine karşı cevapsız değildir. Oğlaklar hiç bir konuda sınırlarını ortaya koymaktan ve isteklerini alenen paylaşmaktan çekinmediği gibi cinsellikte de hiç çekinmez. Ancak bir oğlakla birlikteyseniz cinsellikte bile onun kafasını işlerinden uzaklaştırmakta zorlanacaksınız.

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Hep Çok Titiz Hep Çok Düzenli : Başaklar !

Titizliğiyle, kuralcılığıyla, yüksek oto kontrolüyle, düzen takıntısıyla bilinen başakların aşk hayatı, sağlık, kariyer ve cinsellik hayatları bakalım nasıl


Hem Değişken Hem Kararsız: İkizler !

Hep kararsızlığıyla hep aşırı değişken ruh haliyle dikkat çeken burcumuz, İkizler. Peki bu kararsızların aşk hayatı, iş hayatı, sağlık ve cinselliği hakkında bilinmesi gerekenler.

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
0
love
0
funny
1
angry
0
sad
0
wow
1