Reenkarnasyonla Tekrar Dünyaya Geldiğini İddia Eden Çocuk Katilini Yakalattı!

Korku filmi gibi olayın kahramanı Titu Singh, önce ki yaşamını ve ölümünü çok net hatırladığını iddia ediyor. Karısını, dükkanını, çocuklarını hatta katilini bile hatırlayan çocuk BBC'ye belgesel oluyor

Reenkarnasyonla Tekrar Dünyaya Geldiğini İddia Eden Çocuk Katilini Yakalattı!

Reenkarnasyon, Asya dinlerinde inanılan bir olaydır. Reenkarnasyon ya da diğer adıyla ruh göçünde, yalnızca bedenin öldüğü ancak ruhun devamlı olarak farklı bedenlerde tekrar dünyaya geldiği inanılır. 

Titu Singh Geçmiş Yaşam Adını, Karısını, Dükkanını ve Ölümünü Hatırlıyor

Titu henüz 2.5 yaşındayken Hindistan'ın kuzeyindeki bir şehir olan Agra'daki önce ki hayatını anlatmaya başladı. Bir radyo dükkanı olduğunu, adının Suresh Verma olduğunu, Uma adında bir karısı ve iki çocuğu olduğunu söyledi. Ayrıca vurulduğunu, sonra yakıldığını ve küllerinin nehre atıldığını söyledi.

Ebeveynleri onu ilk başta ciddiye almadı. Babası, "Titu, sıradan bir çocuk ancak bazen yetişkin gibi davranıyor" dedi.

Titu ailesine sürekli Agra’da ki evini özlediğini, Agra'ya geri dönmek istediğini söylerdi. Hatta bir kere, ayrılma konusunda o kadar ısrarcı oldu ki, giysilerini bir topladı ve evi terk etmekle tehdit etti. Bu gibi davranışlar bütün reenkarnasyon iddialarından gözlemlenmiştir.

Titu'nun Radyo Dükkanı ve Eşi Bulundu

Titu'nun ağabeyi, kardeşinin iddialarını kontrol etmek için Agra'ya gitmeye karar verdi. Tıpkı Titu'nun tarif ettiği gibi, kocası vurulan Uma adında bir dul kadın tarafından işletilen Suresh Radio adında bir radyo dükkanı buldu. Agra’ya getirilen Titu hemen dükkanda yapılan değişiklikleri söyledi. Karısı Uma ve 2 çocuğunu hatırladı. Hatta karısına bahçeye birlikte gömdükleri altınlardan bile bahsetti!

BBC Olayın peşini düştü ve belgesel yapıldı

Canlı yayında Titu ölümünü anlatmaya başladı. Şakaklarından vurulduğunu ve kurşunun sol tarafından çıktığını söyleyen Titunun saçları kazındı ve tam iddia ettiği yerlerde yara izleri vardı !

Titu katilinin adını Sedick Johaadien adında bir iş adamı olduğunu, akşam saatlerinde yanında bir kişiyle birlikte Suresh evine geldikten sonra aracından çıkmak üzereyken onu vurduğunu söylemiştir. Bunun dışında cinayete dair birçok ayrıntıyı hatırlayan Titu mahkemeyi yeniden davayı açmaya ikna etmiş ve katile cinayetini itiraf ettirmiştir.

Bu Gönderi İlginizi Çekebilir!

Reenkarnasyon'un Kanıtı Gizemli Pollock İkizleri

Reenkarnasyonla ilgili pek çok hikaye duymuşsunuzdur. Peki ya Pollock ikizlerini? Trajik bir kaza ve sonrasında yaşananlar pek çok araştırmaya sebep oldu. Ve uzun bir zaman Pollock ikizleri Reenkarnasyon'un kanıtı olarak gösterildi....

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2