Reenkarnasyon'un Kanıtı Gizemli Pollock İkizleri

Reenkarnasyonla ilgili pek çok hikaye duymuşsunuzdur. Peki ya Pollock ikizlerini? Trajik bir kaza ve sonrasında yaşananlar pek çok araştırmaya sebep oldu. Ve uzun bir zaman Pollock ikizleri Reenkarnasyon'un kanıtı olarak gösterildi.

Reenkarnasyon'un Kanıtı Gizemli Pollock İkizleri

Her şey nasıl başladı?

Mayıs 1957'de, İngiltere'nin küçük Hexham kasabasında, 11 yaşındaki Joanna Pollock ve altı yaşındaki küçük kız kardeşi Jacqueline, uyuşturucu etkisinde olan bir şoför tarafından feci bir kazaya kurban gitmeden önce, arkadaşları Anthony ile kiliseye gidiyorlardı.

Feci kaza gerçekleştiğinde İki kız kardeş olay anında, 9 yaşındaki Anthony ise hastaneye giderken öldü.

Bir dizi uyuşturucunun etkisi altında olan yerli bir kadın sürücünün, kendi çocuklarından zorla ayrıldıktan sonra üç çocuğa kasıtlı olarak çarptığı ortaya çıktı. Dava Britanya'da manşetlere taşındı ve kadın sonunda bir psikiyatri hastanesine götürüldü.

Reenkarnasyon üzerine tartışmalar

Joanna ve Jacqueline'in ölümünün ardından kızların ebeveynleri John ve Florence Pollock perişan oldu. Ancak Florence daha sonra hamile kaldığında, John iki kızın ailede ikiz olarak yeniden doğacağına ikna oldu. Ve Dindar Katolik çift reenkarnasyon üzerine çokça tartıştı. John bu fikri benimserken Florence ise şiddetle karşı çıktı.

Zaten her ikisinin de ailesinde ikiz geçmişi yoktu ve Florence'ın doktoru tek bir doğum öngörmüştü, bu da ikiz olma ihtimalinin düşük olduğu anlamına geliyordu.

Her şeye rağmen, Floransa 4 Ekim 1958'de ikiz kız doğurdu. İkizlere Gillian ve Jennifer adı verildi.Kısa bir süre sonra İkizlerin ilginç doğum lekeleri göze çarpmıştı.Jennifer'ın sol kalçasında, Jacqueline'in sahip olduğu doğum lekesini taklit eden küçük bir doğum lekesi vardı. Ayrıca alnında, Jacqueline'in kaza sırasında başında oluşan yara izine benzeyen küçük bir doğum lekesi vardı

İkizler üç aylıkken aile, Hexham'ın doğusundaki Whitley Körfezi'ne taşındı.

Ancak kızlar büyüdükçe, Gillian ve Jennifer'ın o küçük kasabada büyümemelerine rağmen Hexham'ı ayrıntılı olarak hatırladıkları anlaşıldı. Aile, kızlar dört yaşındayken Hexham'a döndüğünde ikizler, Joanna ve Jacqueline'in gittiği okul, Hexham Manastırı ve ölen kız kardeşlerinin sevdiği bir oyun alanı gibi daha önce görmedikleri yerleri işaret ettiler. İkizler daha önce hiç görmedikleri oyun alanına giden yolu biliyor gibiydi.

Ayrıca Florence, merhum kızların oyuncaklarını gözden uzak tutmasına rağmen, ikizler bazı oyuncakları geri istemeye başladı. Sanki ikizler oyuncakları kendilerininmiş gibi hatırlıyorlardı.

Beklenmeyen bir oyun

Florence ne kadar reenkarnasyona inanmasa da bir gün ikizleri kaza hakkında konuşurken bulduktan sonra fikrini değiştirdi.

İkizlerin ölen kız kardeşlerinin kazasını yeniden canlandırdıkları bir oyun oynadıklarını duydu. Gillian, Jennifer'ın başını kucaklayarak ona şöyle dedi: "İşte araba sana çarptı! Gözlerinden kan akıyor.''

İlginç bir şekilde, daha sonra ikiz kızların da araba korkusu olduğu ortaya çıktı. İkizler, daha genç yaşlarında, bir arabanın çarpmasıyla ilgili tekrarlayan kabuslar yaşadılar. 

Gillian ve Jennifer da arabaların yakınındayken düzenli olarak korkuyor ve endişeleniyorlardı. Bir araba ara sokaklarda motorunu çalıştırdığında, John dehşet içinde birbirlerine sarılan kızların bağırdığını hatırladı: "Araba bizi almaya geliyor!"

5 yaşında anılar silinmeye başladı

İkizler beş yaşına girdikten kısa bir süre sonra ise normal hayatları yaşamaya devam ederken, 'geçmiş yaşamlarının' hatıraları yavaş yavaş kaybolmaya başladı. Sonraki yaşlarında ise tamamen kayboldu.

Olayın perde arkası hiç çözülemese de Pollock ikizleri uzun bir zaman reenkarnasyonun "kanıtı" olarak gösterildi ve araştırmalara konu oldu. 

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Reenkarnasyonla Tekrar Dünyaya Geldiğini İddia Eden Çocuk Katilini Yakalattı!

Korku filmi gibi olayın kahramanı Titu Singh, önce ki yaşamını ve ölümünü çok net hatırladığını iddia ediyor. Karısını, dükkanını, çocuklarını hatta katilini bile hatırlayan çocuk BBC'ye belgesel oluyor ...


Astral Seyahat Yapmak Mümkün mü?

Astral Seyahat, spiritüalizme biraz ilgisi olan herkesin merak ettiği ve hayatının bir döneminde denemek istediği üzerine türlü efsaneler yazılmış bir konudur. Astral seyahat sırasında, kendi uyuyan bedenini gören, istediği kişi ve y...

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
2
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
3