Reyting Rekorları Kıran Sadakatsiz Dizisi Hakkında Bilinmeyenler

Çarşamba günleri milyonları ekrana kilitleyen sadakatsiz dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük ilgi topladı. Her bölümünün can alıcı sahneleri instagramda günlerce dolaştı. Başrollerinde Cansu Dere ve Canercindoruk'un oynadığı sadakatsiz, eşinin aldattığını öğrenen bir kadının intikamını anlatıyor. "Dikkat: BURDAN SONRASI SPOILER İÇERİR!"

Reyting Rekorları Kıran Sadakatsiz Dizisi Hakkında Bilinmeyenler

1- Eyşan karakteri ile akıllara kazınan Cansu Dere, başarılı doktor Aysa'yı canlandırırken, Asya'yı aldatan eşi Volkan rolünde ise Caner Cindoruk yer alıyor. Volkan'ın sevgilisi Derin'i ise Melis Sezen canlandırıyor. Usta oyuncu Burak Sergen ise Melis Sezen'in babası rolünde.

2- Çarşamba günleri ekranlara gelen Sadakatsiz dizisi BBC Studios’un ‘Doctor Foster’ dizisinden uyarlandı. 

3- Dizinin konusuna gelirsek;

Dizi de Asya ve Volkan'ın arkadaşları bu yasak aşkı bildiği halde kimse Asya'ya söylememiştir. Kocasının cebinde dudak kremi ve şalında kadın saç teli bulan Asya kocasının onu aldattığını düşünür ve kocasının bagajında ikinci bir telefon bulmasıyla aldatıldığını anlar.

Dikkat: SPOİLER

Buna karşılık Volkan'ın sevgilisi Derin ise hamiledir. Üstelik Volkan ise hem Derin'i hem Asya'yı sevmektedir. Ancak Asya hem arkadaşlarından hem eşinden intikam almak ister. Bu uğurda kocasının en yakın arkadaşıyla yatar, Derin'in ailesine ise kocasıyla olan ilişkilerini anlatır. 

4- Derin rolünde izlediğimiz Melis Sezen, 2019 IMDB Starmetre listesinde ilk 100'e girdi !

5- Dizinin senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk yazarken, yönetmen koltuğunda ise Neslihan Yeşilyurt oturuyor

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
5
dislike
0
love
1
funny
2
angry
1
sad
1
wow
4