Saç Uzatmanın En Hızlı Yolu

Küsen, uzamayan saçlara son! Gür, parlak, uzun ve sağlıklı saçlarınıza kavuşmaya hazır mısınız? Kürün etkisine inanamayacaksınız.

Saç Uzatmanın En Hızlı Yolu

Kür için malzemeler:

  • Sinameki otu
  • Tatlı badem yağı
  • Saf sızma zeytinyağı
  • Bemiks Ampul
  • Çam terebenti

        Yapılışı:

Yarım su bardağı suyu kaynatıyoruz. Kaynayan suyu ağzı kapalı bir kasenin içine alıp 1 tatlı kaşığı sinameki otunu da atarak 15 dakika demliyoruz. Soğuyan sinameki suyunu süzgeçle süzerek sürülmeye hazır hale getiriyoruz.  Kasenin içine 1 adet bemiks ampül, 1 kapak tatlı badem yağı, 2 kapak sızma zeytinyağı ve 3 damla çam terebentini de koyup karıştırıyoruz. Çam terebenti saçı ve saç derisini kuruttuğu için fazla koymamaya özen gösterin. Karışımın kolay uygulanabilmesi için sprey şişesine konulması daha pratik olur. Şişeyi ara ara çalkalayarak diplerden uçlara doğru saçlarınıza masaj yaparak yedirin. Kürü saçlarınızda 4-5 saat beklettikten sonra durulayabilirsiniz. Kür taze olarak hazırlanmalı ve haftada 1 kez yapılmalı. Bunun dışında saçınızı ağırlaştıracak ve yoracak bakım ürünlerinden kaçınmanız gerekmektedir.

2 ay içinde farkı görünce çok şaşıracaksınız!

İki ay sonunda bakım kürüne iki hafta ara vererek saçlarınızı dinlendirmeyi unutmayın.  

Sağlıklı günler!

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Yüz Lekelerinden Kurtulmak İçin Evde Uygulayabileceğiniz 10 Kür

Özellikle yaz aylarında güneşe fazla maruz kaldığımız için yüzümüzde oluşan lekeler çoğumuzun ortak sorunu. Fakat tek faktörün güneş olmadığını biliyor muydunuz? Yaşlanma, akne, hamilelik, kullanılan bazı ilaçlar ve hormonal problemler diğer faktörlerden bazılarıdır.


Sütyen Takmak Zararlı mı? Sütyen Hakkında Bilinmeyenler

Kimi zaman güzelliğimizden ödün vermemek için kimi zaman da sadece alışkanlığımızdan dolayı kullandığımız sütyenler sandığımız kadar masum değil mi?

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
4
dislike
0
love
3
funny
0
angry
1
sad
0
wow
4