Sihirli Annem Exxen Kadrosu Açıklandı!

Zamanında hepimizin severek izlediği yer yer duygusal, çoğunlukla eğlenceli 2003 yapımı güzel bir çocuk dizisiydi. Acun'un açıklamasıyla Exxen platformunda tekrar çekileceği müjdesini vermişti. Bu açıklamadan sonra herkesin aklında tek bir soru vardı; Peki kimlerle çekilecek? Sihirli Annem' in bugün açıklanan oyuncu kadrosu biraz hayal kırıklığı yarattı. Gelin kimlerin oynayacağına birlikte bakalım.

Sihirli Annem Exxen Kadrosu Açıklandı!

1. Betüş - Açelya Topaloğlu

Yazımıza güzel mi güzel perimiz Betüş ile başlayalım. 2003 yapımı Sihirli Annem' in Betüş' ünü İnci Türkay canlandırıyordu. Şüphesiz ki samimiyeti ve başarılı oyuncuğuyla Açelya Topaloğlu yeni versiyonunda rolün hakkını verecek. 

2. Sadık- Emre Altuğ

Ailenin babası rolünü Şahap Sayılgan oynuyordu. Ailenin yeni babası ise Emre Altuğ olacak. Bakalım eski tadı ve samimiyeti alabilecek miyiz.

3. Çilek - Eylül Ugan

Gelelim en merak edilen oyunculardan birine. Tatlılığı ve bilmişliğiyle kalplerimizi fetheden Çilek karakterini Zeynep Özkaya canlandırıyordu. Çilek karakteri için bir o kadar tatlı oyuncumuz Eylül Ugan ile anlaşma yapıldı.

4. Cem- Egemen Uysal

Yazımıza Cem ile devam edelim. Tuğçe'ye yanık atarlı ergenimizi Buğra Özmüldür canlandırıyordu. Yeni dönemde Cem karakteri için 12 yaşındaki Egemen Uysal'a teklif görütüldü.  

5. Ceren - Cemre Demircan

Ceren rolünü bu aralar evliliğiyle magazin sayfalarında haberlerini gördüğümüz Gizem Güven üstlenmişti. Gizem Sihirli Annem'den sonra ise birçok yapımda rol aldı. Ceren için Cemre Demircan ile anlaşma yapıldı.

5. Dudu Peri - Lale Başar

Dudu Peri karakterini 76 yaşındaki usta oyuncu Nevra Serezli canlandırıyordu. Yeni versiyondaki Dudu Peri'yi diğer bir usta oyuncu Lale Başar canlandıracak.

6. Eda - Tara MacMillan

İçimiz buruk bir şekilde diğer bir Sihirli Annem oyuncusuna geçelim. Çılgın perimiz Eda rolünü Defne Joy Foster oynuyordu. 2 Şubat 2011 yılında hiç beklenmedik bir şekilde hayata veda ettiğini de hatırlatalım. Defne'den sonra alışabilecekmiyiz bilmiyorum ama yeni Eda'mız Tara MacMillan.

7. Tuğçe- Nisa Sofia 

Güzeller güzeli Tuğçe'mizi günümüzde aşk hayatı ve değişimiyle magazin haberlerinden düşmeyen Damla Ersubaşı canlandırıyordu. Exxen platformundaki Sihirli Annem'de ise yeni Tuğçe'mizi Nisa Sofia canlandıracak.

8. Perihan- Nergis Kumbasar

İlk versiyonunda Perihan'ı kızıl saçları, iştenliği ve samimiyetiyle Gül Onat canlandırıyordu. Yeni versiyonunda ise Perihan'a Nergis Kumbasar canlandıracak

8. Suzan- Hande Katipoğlu

Avni'nin eşi çılgın Suzan'ı şimdilerde yemek programı sunan Zuhal Topal canlandırıyordu. Aynı performansı Hande Katipoğlu'nun da sergileyeceğinden şüphemiz yok.

9. Avni - Bülent Seyran

Bütün ömrünü teleskobun başında komşularını dikizleyerek geçiren saftirik Avni'mizi Suat Sungar canlandırıyordu. Yeni versiyon için Bülent Seyran için anlaşıldı. Eminim ki rolünün hakkını verecektir.

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Reyting Rekorları Kıran Sadakatsiz Dizisi Hakkında Bilinmeyenler

Çarşamba günleri milyonları ekrana kilitleyen sadakatsiz dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük ilgi topladı. Her bölümünün can alıcı sahneleri instagramda günlerce dolaştı. Başrollerinde Cansu Dere ve Canercindoruk'un oynadığı sadakatsiz, eşinin aldattığını öğrenen bir kadının intikamını anlatıyor. "Dikkat: BURDAN SONRASI SPOILER İÇERİR!"


Hasan Can Kaya’nın Sırrı!

Özellikle pandemi döneminde paylaştığı stand up videolarıyla ciddi bir hayran kitlesine ulaştı Hasan Can Kaya. Peki bu zor günlerde bir anda hayatımızda beliren, samimiyetiyle kalbimizi kazanan Hasan Can Kaya kimdir?

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
3
dislike
0
love
1
funny
1
angry
0
sad
0
wow
3