Sokakta Çırılçıplak Gezdirilen Adam Herkesi Şok Etti

İstanbul'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Eşiyle yasak aşk yaşadığını iddaa ettiği adamı zorla evinden çıkartan öfkeli koca bakın ona ne yaptı!

Sokakta Çırılçıplak Gezdirilen Adam Herkesi Şok Etti

İstabul Halkalı'da karısıyla gönül ilişkisi yaşadığını iddaa ettiği adamı önce dövdü sonra çırıpçıplak soyup sokakta yürüttü. Yoldan geçen vatandaşlar olayı cep telefonlarıyla kaydetti.

Herkesin İçinde İfşa Etti


Bu sabah  Halkalı'da sokaktan geçen vatandaşlar gördükleri manzara karşısında adeta donup kaldı. İsmi açıklanmayan bir adam, karısı ile ilişkisi olduğunu iddaa ettiği başka bir adamı sokak ortasında dövüp kıyafetlerini çıkardı. Kızgın koca, hırsını alamayıp soyduğu adamı sokak ortasında yürümeye zorlayarak herkese ifşa etti.

Telefonla kaydettiler


Mahalle sakinleri bir adamın, koluna girmiş iki kişi tarafından çırılçıplak halde gezdirildiğini görünce müdahale etmek istedi. Etraftaki kişilerin uyarılarına aldırmayan öfkeli koca yol boyunca karısıyla ilişki yaşadığını iddaa ettiği adamı darp etmeye ve küfür etmeye devam etti. Toplanan kalabalık önce gördükleri karşısında şaşıp kaldı sonrasında ise olayı cep telefonları ile kaydetmeye başladılar. 


Birbirlerinden şikayetçi olmadılar


Gelen ihbar üzerine olay yerine polis ekipleri geldi. Olaya müdehale eden ekipler çıplak haldeki adamın üzerini çöp poşetiyle örtüp şüphelileri gözaltına aldı. İfadeleri alınan 3 şahış birbirlerinden şikayetçi olmayınca serbest bırakıldı.

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
0
dislike
1
love
0
funny
2
angry
2
sad
0
wow
1