Talihsiz Şekilde Hayata Gözlerini Yuman Ünlüler

Kimler geldi kimler geçti. Yaprak dökümü mevsimi de gelmişken aramızdan ayrılan ünlüleri tekrar analım istedik. İşte aramızdan amansızca ayrılan ünlüler.

Talihsiz Şekilde Hayata Gözlerini Yuman Ünlüler

1. Vatan Şaşmaz

Çocuklar Duymasın dizisiyle ününe ün katan oyuncu 27 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul Beşiktaş'da bir otelde Filiz Aker tarafından vurularak öldürülmüştür. Filiz Aker, daha sonrasında Vatan Şaşmazı öldürdüğü silahla intihar etmiştir.

2. Uzay Heparı

Sezan Aksu ve Yıldız Tilbe'nin uğruna şarkılar yazdıkları yetenekli genç müzisyen 1994 yılında vefat etti. 25 yaşındaki müzisyen, motoru ile müzik programına giderken Demet Akbağ'ın park halindeki arabasına çarpması sonucu 11 gün bitkisel hayatta kalarak veda etmiştir.

3. Oya Aydoğan

15 Mayıs 2016 tarihinde vefat eden ünlü oyuncu, patates kızartması yereken boğazına kaçması sonucu aort damarı yırtılmıştır. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştır. 

4.Azer Bülbül

6 Ocak 2012 tarihinde Antalya'da bir otel odasında kalp krizi sonucu odasında ölü bulunmuştur. Otopsi sonucunda ölümden önce depresyon ilaçları kullandığı belirtilen Azer Bülbül'ün, kalbini çok ihmal ettiği, damar tıkanıklığı ve kalp büyümesi olduğu belirtilmiştir.

 5. Kıvırcık Ali

“Kıvırcık Ali” olarak tanıdığımız Ali Özütemiz 11 Ocak 2011 tarihinde 05:00 sularında geçirdiği trafik kazası ile sevenlerine veda etmiştir.

6.Defne Joy Foster

Astım hastası olan Defne Joy Foster aldığı ilaçların ve alkolün yan etkisiyle 2 Şubat 2011 tarihinde hayata gözlerini yummuştur.

7. Harun Kolçak

19 Temmuz 2017 tarihinde gördüğü kanser tedavisi sonucu vücudu daha fazla dayanamayıp iflas eden ünlü oyuncu kansere yenik düşmüştür.

8. Kazım Koyuncu

25 Haziran 2005 tarihinde 33 yaşındayken akciğer kanserini tedavisi sırasında gözlerini hayata yuman Şair Ceketli Çocuk arkasında binlerce sevenini gözü yaşlı bırakmıştır. 

9. Kemal Sunal

Film çekimleri için Batum'a giden Kemal Sunal 3 Temmuz 2000 tarihinde uçakta geçirdiği kalp krizi sonucu ani bir şekilde hayata gözlerini yumdu.

10. Barış Akarsu

4 Temmuz 2007 tarihinde 39 yaşında geçirdiği trafik kazası sonucunda aramızdan ayrıldı.

Hayata gözlerini yuman bütün ünlülerimize Allah'tan rahmet diliyoruz.

Bu Gönderi İlginizi Çekebilir!

Geç Yaşta Çocuk Sahibi Olan Ünlüler

Eskiden insanlar çok küçük yaşlarda çocuk sahibi oluyorlardı, günümüzde ise yaş ortalaması eskiye nazaran yükseldi. 50'sinde anne olan da var, 60 yaşında baba olan da... Gelin bakalım bu ünlüler kimmiş

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
4
wow
0