Telefonların Vazgeçilmez 10 Uygulamasına Bayılacaksınız

Telefonlar şüphesiz her alanda hayatımızı kolaylaştırıyor. Spor yaparken, müzik dinlerken, kitap okurken yada merak ettiğiniz bir yeri gezmeye çıkmadan önce kesinlikle göz atmanız gereken 10 uygulamayı sizler için derledik. Her iki platformda çalışan bu uyguların bir çoğu ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Telefonların Vazgeçilmez  10 Uygulamasına Bayılacaksınız

Feedly


Belirlediğiniz konu başlıklarını bir araya toplayıp size anlık olarak gösteren Feedly blog okurları içi harika bir kategori aracı. Her iki işletim sistemin de kullanabileceğiniz Feedly, Google reader'a en büyük rakip olarak yerini korumaya devam ediyor. Telefonların yanı sıra bilgisayarlarınızdaki tarayıcılarda da kullanabilirsiniz.

İOS

ANDROİD

Camscanner

Bu uygulama resmini çektiğiniz herşeyi PDF formatına çevirebiliyor. Oldukça kullanışlı olan bu program ile kimliğinizin veya taratmanız gereken her hangi bir belgenizin resmini saniyeler içinde bir tarayıcıdan çıkmışçasına PDF formatına çeviriyor. 

İOS
ANDROİD

Musixmatch

İngilizceyi, şüphesiz en kalıcı şekilde şarkılardan öğreniriz. Bu uygulama Spotif'den dinlediğiniz yabancı bir şarkının sözlerini  eş zamanlı olarak  sizlere gösteriyor.


İOS

ANDROİD

Civilations AR

Civilations AR, BBC tarafından  geliştirilen ilk arttırılmış gerçeklik uygulamasıdır. İngiltere ki 30 dan fazla müzede sergilenen tarihi eserlerin arttırılmış gerçeklikle görmenize olanak sağlıyor. Civilations AR  ticari bir kaygı gütmeden tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor.

İOS

ANDROİD

Bodybarista

Spor yapıyor ve birazda sabırsızsanız bu uygulama tam size göre. Spora başladığınız ilk gün ve sonraki günler ile karşılaştırma yapabilmenizi sağlayan bu uygulama  vücudunuzdaki değişikleri gün gün ve analizlerle gösteriyor.

İOS

ANDROİD

Charmy

Kitap, film veya müzik severler bu uygualmayı çok sevecek. Selfie'nize göre size en uygun şarkıyı bulan ve o şarkıyı sizinle aynı anda dinleyen diğer kişilerle sohbet etmenizi sağlayan Charmy, aynı zamanda kitap ve film severler için zevklerine göre tavsiyelerde bulunuyor.

İOS

ANDROİD

Daily Art

Daily Art uygulaması resmini çekip yüklediğiniz bir tablonun kime ait olduğunu ve o resmin hikayesini içeren bilgilendirmeler yapan bir uygulama. 2500'den fazla baş yapıtı ve hikayesini barındıran bu uygulama her iki platformda ücresiz olarak kullanılabiliyor.

İOS

ANDROİD

Culture Trip

Bu aralar gezemeyip evlerde tıkılmış olsakta pandemiden sonra oldukça işinize yarayacak muhteşem bir uygulama olan Culture Trip gezmeye karar verdiğiniz yerler hakkındaki bütün yorumları ve mutlaka gezmeniz gereken yerleri bir liste halinde size sunuyor.

Dipnot:
Pandemiden sonra gezilecek en güzel yerleri derlediğimiz bu post'umuza buradan ulaşabilirsiniz :)

İOS

ANDROİDBring 

Her ailenin mutlaka kullanması gereken bu uygulama aile bireylerinin oluşturduğu gruba ev alışverişinde alınacakların resmiyle beraber listesini paylaşıyor. İhtiyacı karşılayan kişi de resmi seçip listeden kaldırıyor.

İOS

ANDROİD

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Pandemi Sonrası Arkadaşlarınızla Türkiye'de Gezebileceğiniz 8 Harika Yer

Pandemi dolayısıyla yapmak istediğimiz birçok planı ertelemek zorunda kaldık. Pandemi sonrası arkadaşlarınızla birlikte veya yalnız başınıza doyasıya gezmek isteyeceğiniz yerler mutlaka vardır. Bu yazımızda sizlere birkaç tavsiye vermek istedik. Keyifli okumalar.


İçinden Çıkamayacağınız 10 İşe Yarar Web Sitesi

İnternette henüz keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce web sitesi var. Kimi bir filmden duyduğunuz şarkıyı bulmanızı kolaylaştırıyor kimi ise evdeki malzemelerle hangi yemekleri yapabileceğiniz konusunda size yardım ediyor. Daha önce hiç bir yerde duymadığınız ,birbirinden ilginç ve eğlenceli 15 siteyi sizler için derledik.

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0