Tutku ve Cazibesiyle Her Zaman Ön Planda Olan Akrep Burcunun Özellikleri

Yepyeni bir seriye başlıyoruz. Tüm burçları tek tek masaya yatırıp enine boyuna burçları konuşacağız. Bu yazımızda tutku dolu akrep burçlarını inceleyeceğiz. Hayatlarında cinselliğin ön planda olmasıyla bilinen akreplerin acaba aşkları,sağlıkları, ilişkileri ve kariyerleri nasıldır?

Tutku ve Cazibesiyle Her Zaman Ön Planda Olan Akrep Burcunun Özellikleri

Akrep Burçlarının Aşk Hayatı

Akreplerin üstesinden gelmenin zor olabileceğini ve ilişkilerinde çoğu zaman gizemli kaldıklarını biliyoruz. Akrepler aşık olduğunda, şimdiye kadar bilinen en derin duygu havuzuna atlar. İlişkilerinde sevgi ve sadakatlerini verirler, ancak romantizm söz konusu olduğunda ya hep ya hiçtirler. Nerede durduklarını bilmek isterler ve oyunlara ve manipülasyona çok az toleransları vardır veya hiç toleransları yoktur. Akrepler kurnazdır ve herhangi biri ana planlarının önüne geçerse kesinlikle geri durmazlar.

Akrep Burcunun Kariyer ve Başarı Hayatı

Akrep burçları tam bir iş bitiricidir. Bir işi akrepe verin ve gerisini hiç düşünmeyin. Genel olarak akrepler hem hırslı hem mükemmeliyetçidir. Hatta o kadar hırslıdırlar ki okulda ya da meslek hayatlarında hızlıca yükselirler. Bu nedenle girecekleri her ortamda başarılı olacaklarını söylesek abartmış olmayız. İşlerinde her zaman ciddiyet beklerler. Gereksiz rahat tavırlarla çalışan iş arkadaşları hiç akrep burcuna uygun değildir.

Akrep Burcunun Sağlık Hayatı

Akrep burcuysanız ya da etrafınızda akrep burcu biri varsa fark etmişsinizdir ki bu kişiler her zaman stres altındadır. En küçük bir konuyu bile kafalarında büyütürler. Bu nedenle akreplerin psikolojik problemler yaşamaması işten bile değildir. 

Akrep burçları her zaman dengeli sağlıklı beslenmeye önem gösterir. Bu nedenle genellikle kilo problemleri akreplerde çok sık görülmez.

Akrep Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar

Akrep burcu genellikle toprak grubu burçlarıyla çok iyi anlaşır. Boğa, Başak ve Oğlak her zaman Akreplerin dikkatini çeker. Hem iyi bir arkadaş hem iyi birer sevgili olurlar.

Akrep Burcunun Cinselliği

Cinsellik deyince akla ilk gelen burç Akreptir. Hayatlarında gerçekten çok önemli bir yer kaplar. Herkes Akreplerden cinsellik öğrenebilir. Akrepler cinsellikten yeni şeyler denemeyi severler. Partnerlerini tatmin etmek onlar için önemlidir. Bu nedenle her zaman sizi dinleyeceklerine emin olabilirsiniz.

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Hem Aşkta Hem İşte Geleneksellikten Uzak Hep En Marjinalin Peşinde : Kovalar !

Bildiğiniz gibi yepyeni bir seriye başladık. Tüm burçları tek tek masaya yatırıp enine boyuna konuşacağız demiştik ve ilk yazımızda Akrepleri konuşmuştuk. Bu yazımız da marjinalse marjinallik, özgürlük tutkusuysa sonuna kadar. Tabi ki Kova burçlarını inceleyeceğiz. Peki Kovaların aşkları sağlıkları ilişkileri ve kariyerleri nasıldır?


Aşkta Nasıl Olduğunu Venüs Burcundan Öğren!

Konu aşka gelince, en inanmayanlarımızın bile astrolojiye ilgisinin arttığı bir gerçek. Peki, aşk hayatımızı ve ilişkilerdeki tutumumuzu ‘’ Güzellik ve Aşk ‘’ gezegeni olarak bilinen Venüs’ün etkilediğini biliyor muydunuz?

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
4
dislike
0
love
3
funny
0
angry
0
sad
0
wow
3