Ünlülerin Okurken Hem Utandırıp Hem de Güldüren Rezil Anları

Kaçarken yakalananlar, yakalanınca inkar edenler. Ünlülerin hepimizin hafızalarına kazınan komik ve okurken onların yerine utandıran rezil anlarını sizler için topladık

Ünlülerin Okurken Hem Utandırıp Hem de Güldüren Rezil Anları

1. İlker Aksum ve Sevgilisi

Ortaköy'deki bir eğlence mekanında, gece geç saatlere kadar eğlenen İlker Aksum ve sevgilisi Şeyma Şener yaptıkları küçük yaramazlıktan kimsenin haberinin olmadığını sanıp kameraların karşısına bu halde çıktı. İlker Aksum'un "Çekmeyin makyajımız kötü" demesi hepimize tebessüm ettirmişti


2. Hande Ataizi Tuvalete Sıkıştı

Birçoğumuzun "Ruhsar" karakteriyle tanıdığı Hande Ataizi, Bodrum'da gittiği mekanda gazetecilere yakalanmamak için mekanın tuvaletine girip camdan kaçmaya çalışmış, fakat alkolü fazla kaçırdığı için pencereye sıkışmış ve o halde kameralara yakalanmıştı.
3. Mehmet Ali Erbil Don İndirme 

2000 ortalarında şüphesiz sevmeyenlerin bile izlediği Çarkıfelek'in sunucusu Mehmet Ali Erbil her zaman yaptığı muzipliklerle bizleri kahkahaya boğmayı başarıyordu. Programın RTÜK tarafından kapatılmasına neden olan  canlı yayın'da Mehmet Ali Erbil bir yarışmacının pantolonunu indirince ortaya istenmeyen görüntüler çıktı fakat artık herşey için çok geçti

4.Serenay Sarıkaya Sümük

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un başrollerini paylaştığı Medcezir dizisinin bir sahnesinde Serenay Sarıkaya, kendini rolüne o kadar kaptırmış olacak ki ağlarken sümüğü aniden akıp gidiyor. Sahneyi doğal göründüğü için tekrar çekilmesini istemeyen Sarıkaya'nın o sahnesi viral olmuştu.5.Bülent Ersoy Popstarda Osurdu mu ?

Popstar bir zamanların kasıp kavuran formatıydı. Genellikle katılan yarışmacılarla gündeme gelen program, bu sefer ünlü sanatçı  Bülent Ersoy'dan geldiği iddaa edilen osurma sesiyle gündemi baya bir meşgul etmişti. Biz sesin nereden geldiğine karar veremedik bir de siz dinleyin istedik.
6. Şeyma Subası Acun Ilıcalıya Canlı Yayında Mesaj Attı

Evlilikleri gibi boşanmaları da büyük olay olan Acun-Şeyma ilişkisini herkes yakından takip etmiştir. Katıldığı bir televizyon programında telefonundan bir yarışmacının videosunu izleten Acun, birden gelen mesajla  buz kesildi. Gelen mesaj Şeyma Subaşına aitti ve mesajda ; "Acun, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım, Miami oteli ve parayla ilgili başka bir şey de konuşacağım" yazıyordu.7. Kaya Çilingiroğlu Siz Ferayeyi Nerden Tanıyorsunuz ?

Hülya Avşar ile yaptığı evlilikle tanınan ünlü iş insanı Kaya Çilingiroğlu, bir eğlence mekanı çıkışı gazeticilerin ısrarına dayanamayıp soruları cevaplamaya başlamıştı. Yeni aldığı ferrarisinin sorulması üzerine " Feraye mi ? siz Feraye'yi nereden tanıyorsunuz " diyerek Hülya Avşarı aldattığını ağzından kaçırmıştı.
8.Saba Tümer İlk Kaç Yaşında Milli Oldun ?

Saba Tümer'in gece geç saatlerde yayınlanan programı "Saba Tümer ile Bu Gece" programına katılan Rıdvan Dilmen, sorulan "İlk Kaç Yaşında Milli Oldun ?" sorusunu biraz yanlış anlayınca ortaya bu komik anlar çıkmıştı.9. Yıldız Tilbe'den Talihsiz Sözler

Yıldız Tilbe albüm tanıtımı için bir basın toplantısı düzenlemiş, gelen soruları yanıtlıyordu. Ünlü muhabir Seyhan Erdağ'ın ısrarla sorduğu "İbrahim Tatlıses'i ziyaret etmediniz mi ?" sorularını iki kere pas geçen Yıldız, üçüncü kez aynı sorunun gelmesi üzerine o talihsiz sözleri kullanmıştı.

Bu Gönderi İlginizi Çekebilir!

Aşklarıyla Gündem Olan Ünlü Çiftlerin Burç Uyumları!

Magazinde, kimi zaman imrenerek aşklarını izlediğimiz kimi zaman da yakında ayrılırlar dediğimiz ünlü çiftlerin burç uyumlarını hiç merak ettiniz mi? Bu yazımızda merakınızı gideriyoruz!

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
8
dislike
0
love
0
funny
12
angry
1
sad
0
wow
5