Wuhan'da Şok Eden Havuz Partisi!

Birçok kişi, 15 Ağustos cumartesi günü Wuhan’da gerçekleşen havuz partisinin yayılan görüntüleri karşısında şok oldu. Maskelerin olmaması, sosyal mesafe kurallarına uyulmaması ve partiye olan yoğun ilgi kamuoyunun tepkisini çekti.

Wuhan'da Şok Eden Havuz Partisi!

İlk olarak ABS-CBN News tarafından verilen habere göre, fotoğraflar Wuhan’da bir havuz partisinden. Sahnedeki animatörleri izleyerek, birbirlerini ıslatarak eğlenenlerin görüldüğü partide, maske takılmıyor ve sosyal mesafeyse sıfırın da ötesinde.

Wuhan’da, COVID-19’a karşı önlem olarak alınan kısıtlamaların daha Nisan ayında kalktığını da hatırlatalım.

Wuhan halkı ise, gerçekte henüz normale döndüklerini söyleyemiyor. Bölgedeki işletmelerin hepsi açılmış değil. Ekonomilerinde virüsün sarsıcı etkisini hala hissediyorlar. Bunun yanı sıra Wuhan’a bazı yakın bölgelerde de virüs önlemleri alınmaya devam ediyor.

Koronavirüs hastalığı, tüm dünyada etkisini gösterip ağır tramvalar yaşatmaya devam etse de görüntülere bakarsak yine de Wuhan halkının iyileştiği söylenebilir.

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Rusya Covid-19 Aşısını Bulduğu Yönünde Açıklama Yaptı

Rusya Devlet Başkanı Putin Rusya'nın Korona virüs aşısını bulduğunu ve aşının kendi kızına da yapıldığını söyledi. Sputnik V’ adlı aşıyla ilgili Dünya Sağlık Örgütü ‘Rusya’yla ön yeterliliğin sağlamasıyla ilgili görüşmeler sürüyor’ dedi.


Korona Virüs Olduğu Halde Düğüne Katıldı İddiasına Açıklama

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde COVID-19 tanısı konulduğu halde düğüne katılan gelinin annesi diğer davetlilere virüs bulaştırdı

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
1
dislike
1
love
0
funny
0
angry
4
sad
1
wow
0