Yaşamınızın Pin Kodu Doğum Tarihinizde Saklı!

Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını düşünenlerden misiniz? Peki ya doğduğunuz tarihin içinde tüm kaderinizin saklı olduğunu söylesek? Kulağa garip gelse de, yazımızda kendi sırrınızı keşfedeceksiniz!

Yaşamınızın Pin Kodu Doğum Tarihinizde Saklı!

Hayatta her şeyin bir anlamı vardır. Doğuyoruz, büyüyoruz ve zamanı geldiğinde bu dünyayı terk ediyoruz. Dünyaya neden geldiğimiz başlı başına bir sır. Peki doğum tarihimize gizlenmiş olan bu sırrı nasıl keşfedeceğiz?

Pin kodunuzu hesaplayarak başlayalım. Her bireyin 8 haneli bir pin kodu vardır. Bu sayıları toplayarak bulduğumuz dokuzuncu sayı bize yaşam amacımızı verir. Bu sayıları küçümsemeyin. Her biri size karakteriniz, ilişkileriniz, iş hayatınızdaki konumunuz ve gelecek hayalleriniz hakkında ipuçları veriyor. Yapmanız gereken tek şey, sayıyı açıklandığı gibi hesaplamaktır. Sonuçlar bizi şaşırttığı kadar sizi de şaşırtacak.

''İnsan'ın Pin Kodu'' adlı kitabın yazarı Douglas Forbes, kodu 25 yılda 25 binden fazla kişi üzerinde test ettiğini söylüyor. Forbes, insan pin kodu hakkında şu açıklamalarda bulunur: "Pin kodunuz güçlü ve zayıf yönlerinizi ortaya çıkarır. Doğum tarihiniz size farklı bir rehber harita sunar. Her gün kendi başına bir matristir ve doğum tarihiniz bu matrisin anahtarıdır. Doğum gününüze, doğum ayınıza ve doğum yılınıza göre 9 basamaklı bir matris oluşturulur. İlk 8 basamağın toplamı size yaşam amacı numaranızı verir. 9 hane deşifre edildiğinde, matris bize insan karakterinin dinamiklerini tanımlayan işletim sistemimiz hakkında bilgi verir.’’

Elinize birer kalem kağıt alın ve başlayalım

Örnek pin kodu analizi; 45115966

Pin kodunuzu nasıl hesaplıyorsunuz? Önce, bir kağıda 8 kare çizin. Diyelim ki doğum tarihiniz 13.05.1972

İlk kareye 13'lük bir yer almalısınız. Ancak sadece bir rakamla çalışabilirsiniz. Dolayısıyla ilk kareye olduğu gibi 13 yerleştiremezsiniz. 1 ve 3'ün toplamı ilk karenize gider: 1 + 3 = 4

1. hane, insanlara verdiğimiz ilk izlenimi ifade eder.

Doğum ayınızı ikinci kareye koyun. 05 olduğu için 0 + 5 = 5 rakamı ikinci kareye gider.

2. hane, ses tonumuzun insanlar üzerindeki etkisini ifade ediyor.

Doğum yılınızdaki sayıların toplamı üçüncü kareye gider. 1 + 9 + 7 + 2 =19. Ve kareye sadece rakam koyabileceğimiz için tek basamağa düşene kadar topluyoruz. 1 + 9 = 10 yapar. Ve o da  1 + 0 = 1 olur.

3. hane, dünyada nasıl bir rol almak istediğimiz ve meslek seçimlerimiz hakkında bilgi veriyor.

Dördüncü kareyi doldurmak için ilk üç karedeki değerleri toplayın. 4 + 5 + 1= 10 yapar, yani 1 + 0= 1 ve dördüncü kareye de 1 gider.

4. hane iş yapma biçimimizi gösteriyor.

Beşinci kare için, birinci ve dördüncü karenin değerlerini toplamanız gerekir, böylece 1 + 4 = 5 beşinci kareye gider

5. hane, hayatta almamız gereken dersleri gösterir.

Altıncı kareyi doldurmak için birinci ve ikinci karelerin değerlerini toplayın. 4 + 5 = 9 altıncı kareye gider.

6. hane, kendimizi nasıl gördüğümüzü anlatır.

Yedinci kare için, ikinci ve üçüncü karelerin değerlerini toplayın. 5 + 1 = 6 yedinci kareye gider.

7. hane, beklenmedik durumlara karşı verdiğimiz tepkileri ifade eder.

Sekizinci kare için, altıncı ve yedinci kareleri toplayın. 9 + 6 = 15 ve 1 + 5 = 6 yapar. Dolayısıyla 6, sekizinci kareye gider.

8. hane, eyleme geçme tarzımızı ve bizi canlandıran şeyi gösteriyor.

Yaşam amacı sayınızı bulmak için 8 sayının hepsini toplayın. 4 + 5 + 1 + 1 + 5 + 9 + 6 + 6 =37, 3 + 7 = 10 yapar ve  1+ 0 = 1. Bu bulduğumuz 9. sayı yaşam amacımızı belirler.

Şimdi yaşam amacı sayımızı bulduğumuza göre, sıra geldi ne amaçla dünyaya geldiğimizi öğrenmeye;

Yaşam amacı sayısı 1 olanlar; Bu dünyaya yönetmek, yönlendirmek ve liderlik yapmak için gelmişsiniz. İnsanlara yol göstermeli ve bir amaç uğrunda hareket etmelerine yardımcı olmalısınız.

Yaşam amacı sayısı 2 olanlar; Bu dünyada korumak ve kollamak için bulunuyorsunuz. İnsanlara tehlikeleri haber vermeli ve kendi gerçekliklerine ulaşmada yardımcı olmalısınız.

Yaşam amacı sayısı 3 olanlar; Dünyada disiplin yaratmak, karmaşadan düzen oluşturmak, kararlılğı ve pes etmemeyi öğretmek için bulunuyorsunuz. Tam bir savaşçısınız ve genellikle askerler bu gruptan çıkıyor.

Yaşam amacı sayısı 4 olanlar; Dünyaya keşfetmek ve olayların her iki yüzünün de anlaşılmasını sağlamak için gelmişsiniz. Gerçek bir kaşifsiniz.

Yaşam amacı sayısı 5 olanlar; Bu dünyada zekanızı kullanmak, devrim yaratmak ve özgürlüğü öğretmek için bulunuyorsunuz. Gerçek bir özgürlük tutkunusunuz.

Yaşam amacı sayısı 6 olanlar; Dünyayı güzelleştirmek ve güzelliklerin takdir edilmesini sağlamak için bulunuyorsunuz. İnsanların hayat yolculuklarını daha zevkli ve keyifli hale getirebilirsiniz.

Yaşam amacı sayısı 7 olanlar; Bu dünyanın mistiği, sanatçısı ve ruhsal kişiliğisiniz. Evrenin sınırlarını keşfetmek için varsınız.

Yaşam amacı 8 olanlar; Bu dünyaya sorumluluk almak, sınırları çizmek ve kuralları belirlemek için gelmişsiniz. Yaşamın büyük mimarısınız.

Yaşam amacı 9 olanlar; Bu dünyada öğrenmek öğretmek ve iyileştirmek için bulunuyorsunuz. Dünyanın en iyi öğrencisi ve öğretmeni olabilirsiniz

 

Pin kodunuz hakkında daha fazla şey öğrenmek içinse; Douglas Forbes’ın ‘’Kaderin Pin Kodu’’ ve ‘’İlişkilerin Pin Kodu’’ kitaplarını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Apple'ın Elmasına İlham Olan, Enigma'nın Şifresini Çözen Ünlü Matematikçi Alan Turing Kimdir?

Bilgisayar bilimi ve yapay zekanın babası olarak kabul edilen kod çözücü ünlü savaş kahramanı Alan Turing, aynı zamanda Apple firmasının ısırılmış elma logosuna da ilham kaynağı olduğunu biliyor muydunuz ?


Bir Dizi Felaketle Ortaya Çıkan En Keyifli İcat ‘’LEGO’’

O yangınlar çıkmasaydı belki de bu ikonik oyuncak asla yaratılmayacaktı! Dünya'nın en popüler oyuncağı LEGO aslında bir dizi talihsizlikle ortaya çıktı.

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
7
dislike
2
love
2
funny
1
angry
0
sad
0
wow
4