Yılın Bomba Haberi: Cedi Osman'ın Aşk Hayatı

Hercai dizisinin güzel baş rol oyuncusu Ebru Şahin ile NBA'de oynayan genç ve başarılı basketbolcu Cedi Osman'ın sevgili oldukları haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Yılın Bomba Haberi: Cedi Osman'ın Aşk Hayatı

Cedi Osman Kimdir?

Cedi Osman 8 Nisan 1995 tarihinde Makedonya'ya da doğmuştur. Babası Türk, annesi Boşnak asıllıdır. 6 yaşında Bosna kulübünde oynarken Anadolu Efes tarafından izlenip keşfedilmiştir. Bu genç yeteneği kaybetmemek adına 13 yaşındayken ailesiyle birlikte İstanbul'a getirilmiştir. Türkiye'ye taşındıktan sonra Türk vatandaşlığına geçen Cedi, 2007 yılından itibaren Anadolu Efes’ de forma giymeye başlamıştır. Şuan NBA takımlarında oynayan yakışıklı basketçi 2.01 boyundadır.

Gelelim aşk hayatına…

Cedi Osman’ın ismi yakın zamanlarda birçok aşk dedikodusuna karıştı. Öncelikle 8 yıllık ilişkisini bitirerek sevgilisi Deniz Mergen’den ayrılan Cedi Osman , kalbini bir başka güzelimize kaptırdı. Deniz Mergen adını Fenerbahçe genç voleybol takımındaki başarılarıyla söz ettiriyor. Osman Cedi & Deniz Mergen çifti fotoğrafları ve ilişkilerindeki samimiyetle kalplerimizi ısıtıyordu. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan çiftimiz daha fazla yürütemeyerek ayrılık kararı aldılar. Bu ayrılık haberi sosyal medyaya bomba gibi düştü. Cedi Osman, Mergen ile olan bütün fotoğraflarını instagramdan kaldırdı. Kimileri bu haberi dört gözle beklerken kimileri de üzüldü. Daha bu ilişkinin yasını tutamadan yakışıklı basketçinin kalbini bir başka güzele kaptırdığını öğrendik. Son zamanlarda yıldızı parlayan oyuncumuz Ebru Şahin ile tatil dönüşü kameralara yakalandılar. Çiçeği burnunda çift ilk başta ilişkilerini yalanlarken, el ele çıkan görüntüler sonucunda ilişkilerini itiraf ettiler. Üzülsek mi sevinsek mi bilemedim…

Sevgilisinin hasretine dayanamayan Cedi Osman, Cleveland'tan Mardin'e geçerek Hercai dizisinin setinde olan Ebru Şahin'in setine gitti. Cedi Osman Mardin'de verdiği aşk pozunu "iyi ki" notuyla paylaştı.

Deniz Mergen fanları bu durumdan pek mutlu olmasalarda

Çiçeği burnunda çiftimize mutluluklar diliyoruz.

Bu Gönderiler İlginizi Çekebilir!

Aşklarıyla Gündem Olan Ünlü Çiftlerin Burç Uyumları!

Magazinde, kimi zaman imrenerek aşklarını izlediğimiz kimi zaman da yakında ayrılırlar dediğimiz ünlü çiftlerin burç uyumlarını hiç merak ettiniz mi? Bu yazımızda merakınızı gideriyoruz!


Ünlülerin Okurken Hem Utandırıp Hem de Güldüren Rezil Anları

Kaçarken yakalananlar, yakalanınca inkar edenler. Ünlülerin hepimizin hafızalarına kazınan komik ve okurken onların yerine utandıran rezil anlarını sizler için topladık

Bu yazıya tepkin ne oldu ?

like
2
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2